Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Ar patogu su „Lamborghini“ važinėti duobėtomis Vilniaus gatvėmis?

Eksperimentas su „Lamborghini Gallardo“

15min.lt „Gazo“ rubrikos redaktorius mus pakvietė dalyvauti eksperimente, ar patogu su „Lamborghini Gallardo“ važinėtis Vilniaus gatvėmis! Sužinoję eksperimento rezultatus nustebsite!

Eksperimentas: ar patogu su „Lamborghini“ važinėti duobėtomis Vilniaus gatvėmis?

15min.lt/gazas   ||   2016 07 17

Neperkate „Ferrari“, nes Lietuvos keliai yra per prasti tokiems automobiliams? 15min nusprendė jums pagelbėti. Keliomis Vilniaus gatvėmis pravažiavome dviem automobiliais: standartiniu hečbeku „Nissan Pulsar“ bei sportišku „Lamborghini Gallardo“ ir įvertinome jų komforto savybes. Neįprasto tyrimo rezultatai – šiame straipsnyje.

Prieš pradedant bet kokį tyrimą, būtina apibrėžti jo metodiką. Jeigu vertiname komfortą važiuojant skirtingomis gatvėmis, klausimas – kaip jį apibūdinti?

Tą daryti pagelbėjo vandens pripiltas dubuo. Gatvės pradžioje jis būna pilnas, o gatvės gale tikriname, kiek vandens buvo ištaškyta važiuojant per duobes. Siekiant kuo didesnio objektyvumo, abiejų automobilių vairuotojai pedalus spaudė itin atsargiai, kad vandens praradimai įsibėgėjant ar stabdant būtų kuo mažesni.

Kas nufilmuota, to jau nepaneigsi, tad visas eksperimentas buvo įamžintas vaizdo kameromis. Tuo pačiu – ir vandens taškymo momentai, kurie beveik visi pasitaikė važiuojant per duobes, o ne stabdant ar bėgėjantis.

Skaityti daugiau >