skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Ekstremalaus laisvalaikio renginiai

Įmonės vakarėlis? Seminaras? Konferencija? Planuojate renginį ir norite kad jis būtų išskirtinis? Išsirinkite pramogų paketą ir paverskite šventę nepamirštama patirtimi sau ir savo draugams, šeimai ar kolegoms! Taip pat galime pasiūlyti ir visą renginio organizavimą, tuomet vienintelis jūsų rūpestis bus išsirinkti renginio datą! O mes pasirūpinsime viskuo: pradedant šventės idėja ir baigiant jaukiu išlydėjimu renginio pabaigoje! Būkite ramūs ir užtikrinti būsima švente, nes jos organizavimą atiduosite į profesionalų rankas!

Paruošėme 7 skirtingus renginio paketus – tačiau mes žinome, kad Jūsų šventė yra išskirtinė, tad visada pasistengsime atsižvelgti į Jūsų pageidavimus ir sukurti nepamirštamą laiką Jums ir Jūsų svečiams!

Susisiekime ir aptarkime Jūsų renginio detales!

Verslo renginių ekspertas Tomas

El. p. tomas@laisvalaikiodovanos.lt | Tel. +370 610 46430

1. Vakarų fronte KAŽKAS naujo arba Kariškio išbandymas

Renginio vieta: Vilniaus rajonas, Poligonas

Pramogos trukmė: 3-12 val.

Dalyvių skaičius: 10 – 24

Oro sąlygos: Oro sąlygos nesvarbios.

Amžiaus apribojimas: N-18

Minimalus dalyvių skaičius: 10 dalyvių.

Pramogos kaina asmeniui nuo 35 €

Kokie nuotykiai laukia pramogos metu?

Pramogos metu profesionali komanda, kurios branduolį sudaro buvę kariškiai nukels Jus į tikrą lietuvišką mišką, kuriame galėsite išmėginti karinę arba išgyvenimo misijas. Karinės šratasvydžio (angl. airsoft) misijos yra vykdomos su pilna kario ekipuote bei tikrų ginklų kopijomis, šaudančiomis plastikinėmis kulkomis. Misijos metu važiuosite kariniais džipais, šausite iš granatsvaidžio, mesite rankinę granatą, naudosite dūminę uždangą. Taip pat „karo lauke“ įrengta ir kariška lauko virtuvė. Išgyvenimo misijoje kartu su visa komanda patirsite, ką reiškia atsidurti laukinėje gamtoje. Sužinosite kokių veiksmų reikia imtis pirmiausia, kaip orientuotis aplinkoje, ką valgyti bei gerti ir kaip gintis nuo skirtingų oro sąlygų. Taip pat mokysitės įsirengti karišką guolį nakvynei. Misijų trukmė gali būti nuo 3 iki 12 valandų, pagal jūsų poreikius bei fizinį pasiruošimą. Renginiai gali vykti bet kuriuo metų laiku. Pramoga vyksta ne mažesnėje nei 8 žmonių grupėje. Karinės šratasvydžio misijos, skirtingai nuo dažasvydžio pasišaudymų turi griežtą planą. Dalyviams yra organizuojami taktiniai mokymai (pratybos), kurių turinys priklauso nuo pasirinktos misijos tikslų (turėsite galimybę rinktis iš 7 misijų tikslų). Dalyviai yra mokomi kaip tyliai judėti, maskuotis gamtoje, nepastebėtiems užimti reikiamas pozicijas, neutralizuoti įsitvirtinusį priešą ar organizuoti gynybą. Garantuojame, kad patirsite ne tik geras emocijas ir geriau pažinsite savo draugus tam tikrose situacijose, bet ir įgausite naudingos patirties!


2. Safari nuotykiai bekelėje

Renginio vieta: Vilniaus ir Vilniaus apylinkės

Pramogos trukmė: 3-5 val.

Oro sąlygos: Oro sąlygos nesvarbios. Pramoga vyksta visus metus.

Minimalus dalyvių skaičius: 8 dalyviai.

Pramogos kaina asmeniui nuo 65 €

Kokie nuotykiai laukia pramogos metu?

Norite bent trumpam atitrūkti nuo rutinos ir padaryti šį tą ekstremalaus ir labai linksmo? Mes žinome, kaip sukurti neeilinę atmosferą ir tikrai „purvinas“ pramogas! Visureigių safaris – ne tik purvas ir balos, tai – kur kas smagesnė patirtis bei įdomi kelionė! Mes pasistengsime pademonstruoti Jums visureigio galimybes ir suteikti daug adrenalino ir emocijų. Pramogą pradėsime sutartoje vietoje, kur visi pramogos dalyviai sulips į galingus visureigius ir profesionalūs vairuotojai saugiai nugabens kolektyvą į specialiai paruoštą safario trasą, kurioje netruks purvo, stačių įkalnių, netikėtų nuokalnių, ir žinoma nuostabių gamtos vaizdų! Susipažinę su galimybėmis galėsite ir patys sėsti už tikro visureigio vairo ir pajusti vairavimo malonumą patys. Tik pasivažinėjimu Jūsų pramoga nesibaigs – kartu su draugais ar kolegomis turėsite įveikti komandines užduotis. Laukai, miškai, pasiutę visureigiai, užduotys – įsimintinas renginys ir tik geriausios emocijos – garantuotos! Ši ekstremali pramoga puikiai tiks švęsti bernvakarį, mergvakarį ar net įmonės šventę!


3. Ekstremalūs nuotykiai keturračiu

Renginio vieta: Vilniaus rajonas, Poligonas

Pramogos trukmė: 2 - 5 val.

Oro sąlygos: Oro sąlygos nesvarbios. Pramoga vyksta visus metus.

Minimalus dalyvių skaičius: 6 dalyviai.

Pramogos kaina asmeniui nuo 45 €

Kokie nuotykiai laukia pramogos metu?

Ieškote pramogos, kuri užkaitins kraują? Jūsų kompanijoje gausu ekstremalaus laisvalaikio mėgėjų? Puiku, tuomet pirmyn į trasą! Ši pramoga – pasivažinėjimas keturračiais su profesionaliais lenktynininkais specialiai paruoštoje trasoje ir ne tik! 2016 metų modelio, rinkoje galingiausi keturračiai ir juos valdantys varžybose dalyvaujantys sportininkai, turintys ne vieną pergalę savo karjeroje, paliks Jūsų kolektyvą ar draugus tik su pačiais geriausiais įspūdžiais ir privers adrenaliną lipti per kraštus. Viena įdomiausių dalių – pamatyti, ką per varžybas mato sportininkai ir ką jie jaučia! Visai nesvarbu, rinksitės pramogą specialioje tam skirtoje trasoje, lėksite miško ar lauko keliukais – didelis greitis, patyrę vairuotojai ir iš po ratų kylančios dulkės ar trykštantis sniegas privers Jus mėgautis kiekviena sekunde! Pasivažinėjimas keturračiu – tai puikus pasirinkimas jaunatviškai, iššūkius mėgstančiai įmonei ar smagiai draugų kompanijai!


4. Pažabokite riaumojantį keturratį!

Renginio vieta: Vilniaus rajonas

Pramogos trukmė: 1,5 – 2,5 val.

Oro sąlygos: Pramoga vyksta visus metus.

Minimalus dalyvių skaičius: 5 dalyviai.

Pramogos kaina asmeniui nuo 80 €

Kokie nuotykiai laukia pramogos metu?

Išmėginkite specialiai varžyboms paruoštą sportinį keturratį! Tai puikiai mergvakariui, bernvakariui ar gimtadieniui tinkanti dovana! Ir visai nesvarbu, šventė vyksta karštą vasaros dieną ar snieguotą žiemą – visa puokštė emocijų ir didžiulis adrenalino kiekis – garantuoti. Specialioje, abejingų nepaliekančioje, trasoje visiškai nauju ir galingiausiu rinkoje keturračiu būsite vežami profesionalus sportininko, varžybų laureato, tad įspūdžiai bus tik dar stipresni. Taip pat, tarp mūsų profesionalių auto sportininkų yra ir mergina! Tai puiki varžybų dalyvė ir nugalėtoja, kuri parodys, kad merginos gali kur kas daugiau nei mėgstama pašiepti stereotipais. Keturračių trasos ilgis – apie 30 km, kurie su pasiruošimu įveikiami per valandą. Pramogautojai kelionę pradeda Vilniuje ir juda Nemenčinės, Trakų, Vievio, Pagirių kryptimis. Leiskitės į smagią kelionę riaumojančiu keturračiu!


5. SEGWAY slalomas trasoje

Renginio vieta: Atvyksime į sutartą vietą.

Pramogos trukmė: 2 – 4 val.

Oro sąlygos: Pramoga vyksta visus metus.

Pramogos kaina nuo 180 € (Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus ir pramogos trukmės).

Kokie nuotykiai laukia pramogos metu?

Manote, kad SEGWAY tik turistinė transporto priemonė? Išmėginkite riedį kitaip ir pajuskite visiškai naujus potyrius! Įvaldykite „offroad“ riedį ir varžykitės su kolegomis ar draugais ir laimėkite pirmąją vietą! Specialiai paruošta slalomo trasa abejingų nepaliks! Pramogos dalyviai turės įveikti specialią trasą sudarytą iš kūgelių, o greičiausiai įveikę slalomo trasą – laimės! Prieš varžybas kiekvienas renginio dalyvis galės išmėginti ir pasitreniruoti valdyti riedį.


6. Taiklumo išbandymas su arbaletu

Renginio vieta: Atvyksime į sutartą vietą.

Pramogos trukmė: 2 – 4 val.

Oro sąlygos: Pramoga vyksta visus metus.

Pramogos kaina nuo 180 € (Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus ir pramogos trukmės).

Kokie nuotykiai laukia pramogos metu?

Artėja šventė? Rengiate aktyvų vakarėlį draugams, giminei ar bendradarbiams? Patikrinkite taiklumą ir išmėginkite šaudymo arbaletu pramogą! Išrinkite labiausiai į taiklųjį Robiną Hudą panašų šventės dalyvį, juk išmėginti arbaletą gales visi: vyrai, moterys ir net vaikai (su tėvelių priežiūra). Šaudymas iš arbaleto puikiai tiks tiek asmeninėms šventėms, tiek ir organizuojant renginius įmonėms. Šiuolaikinė konstrukcija yra skirta būtent pramoginiam šaudymui, todėl pramogą išmėginti norintiems asmenims nebus reikalingas geras fizinis pasirengimas. Arbaletas puikiai tinka šaudyti į taikinius esančius iki 25 metrų. Tai tikrai šauni lauko pramoga tiek įmonės vakarėlio metu, tiek švenčiant gimtadienį sodyboje. Šaudymo iš lankų renginį galime suorganizuoti bet kurioje Lietuvos vietoje.


7. Skroskite bangas vandens pursluose!

Renginio vieta: Elektrėnų marios

Pramogos trukmė: 2 - 6 val.

Oro sąlygos: Šiltuoju metų laiku

Dalyvių skaičius: 10 – 60 dalyvių.

Pramogos kaina nuo 435 €

Kokie nuotykiai laukia pramogos metu?

Atrodo viską išbandėte? Svajojate apie linksmą, aktyvią pramogą draugų ar kolegų būriui? Atvykite į Elektrėnus, kur mariose galėsite linksmai atsigaivinti ir puikiai praleisti pusdienį smagioje kompanijoje! Mes esame gerų emocijų ir adrenalino kalviai, todėl pramogos sėkmė garantuota! Kviečiame Jus išbandyti mūsų vandens „žaisliukus“ 2016 metų modelio, galingus vandens motociklus, kurie dar nepaliko nei vieno abejingo vandens motociklų pramogai! Renginio metu organizuojame laisvus plaukimus, kurių metu išmoksite valdyti šias vandens transporto priemones ir įgavus įgūdžių antroje programos dalyje galėsite sudalyvauti slalomo varžybose. Puikios emocijos, adrenalinas ir aštrus azarto jausmas lydės visos pramogos metu! Taip pat, galime pasirūpinti ir kitomis renginio pramogomis: maitinimu, renginio vedėju, DJ paslaugomis ir kitomis detalėmis, kurios pavers Jūsų šventę ypatinga!