skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

SMILEFOTO.LT

Susikurkite unikalias fotoknygas, įamžinkite savo nuotykius ir pramogas ant fotodrobės ar susikurkite unikalų fotokalendorių. SmileFoto.lt - elektroninė parduotuvė internete, kuriame rasite itin platų paslaugų asortimentą: fotoknygos, fotožurnalai, fotomagnetai, kalendoriai dėžutėse, fotodrobės, atvirukai ir nuotraukų spauda. Kiekvienu klientu SmileFoto.lt rūpinasi ir stengiasi išklausyti, suprasti ir pateikti tai, apie ką klientas ir svajoja. Įamžinkite smagius nuotykius, pramogas ir gražiausias gyvenimo akimirkas, kurios puoš jūsų namus, kaip išskirtinis ir didelę reikšmę turintis akcentas.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?