skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Happy Flowers”

„Happy Flowers” gimė iš meilės augalams, žiedams ir jų komponavimui. Tai mamos ir dukros svajonė, tapusi realybe. „Happy Flowers” veda nuotaikingus kūrybinius užsiėmimus mergvakariuose, gimtadieniuose, Jų metu atsipalaiduojama, pinami vainikai arba kuriamos puokštelės, dekoracijos! Jų metu stengiamasi savo meilę augalams perteikti taip, kad ją pajustų kiekvienas kuriantis kartu.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?