Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Grapperia

Ar žinote kur galima rasti labai įdomų aukščiausios kokybės produktų asortimentą? Ogi, krautuvėlėje- bare Grapperia, Vilniuje. Ši ypatinga produkcija yra tiekiama į kavines, restoranus, barus ir kitas vietas. Čia net išrankiausias gurmanas patenkins savo lūkesčius. Taip pat yra organizuojamos aromatingos degustacijos. Degustacijų metu turėsite progą išklausyti grapos istorijų, kurios yra atkeliavusios iš Italijos, ir paragauti išskirtinių gėrimų. Įdomi ne tik pati istorija, bet ir gamybos procesas, ragavimo subtilybės, gėrimo ir maisto derinimas. Išskirtinumą atspindi dar ir tai, kad niekur kitur tokios graperijos neatrasite, ji vienintelė Lietuvoje. Ir visai nesvarbu koks oras ar metų laikas, grapos degustacijos metu turiningai ir jaukiai praleisite vakarą. Smagios akimirkos, kurias galite įamžinti su draugų ar kolegų kompanija, garantuotos!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?