-28 % pramogoms „Vichy“ vandens parke
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Ferrari“ kelionė Europoje

„Ferrari“ kelionė Europoje

Pasibaigus pirmajam „Ferrari“ sezonui Lietuvoje, šis super automobilis patraukė per visą Europą į Tenerifę, kurioje pratęsė vasarą. Tačiau kol pasiekė šią Kanarų salą, „Ferrari“ aplankė ne vieną super automobilių gerbėjams reikšmingą vietą!

„Ferrari“ kelionė Europoje – pačių greičiausių automobilių keliais

15min.lt/gazas   ||   2015 11 23

Įsibėgėjus lapkričiui, „Ferrari“ bolidas, kurio galią šiltuoju metų sezonu galėjo išbandyti kiekvienas lietuvis, patraukė į pietus. Visą žiemą šis gražuolis važinės Tenerifės gatvėmis. Tačiau kol pasieks Tenerifę, „Ferrari 360 Spider“ žada aplankyti ne vieną superautomobilių gerbėjams svarbią vietą: Vokietijos autobanus, Maranelą, „Ferrari“ muziejų, garsiąją „Formulės-1“ trasą Monake ir t.t.

Kelionės dalyviai, sportinių automobilių entuziastai Rokas Markevičius ir Kirilas Ososovas pasakoja, kaip kilo mintis pakeliauti po Europą.

Kelionė po Europą

Kaip pastebi pašnekovai, Lietuvoje žiemą klimatas nėra tinkamas važinėti superautomobiliais, todėl kilo mintis pratęsti šiltąjį sezoną.

Atsivertus Europos žemėlapį nesunku atrasti piečiausią jos tašką – Kanarų salas. Norint iš Lietuvos jas pasiekti automobiliu, reikia sausuma nuvažiuoti bemaž 4 000 km ir vėliau 1 500 km plaukti keltu. Tenka pravažiuoti visą Vakarų Europą. Tada ir kilo mintis pakeliui aplankyti automobilių sporto gerbėjų pamėgtas vietas. Kelionės dalyvių laukia 10 dienų trasoje, iš kurių aštuonias dienas važiuos, o dvi – plauks keltu.

Skaityti daugiau >

 

„Ferrari“ kelionė Europoje: 2. Sugrįžimas į raudonąjį miestą – Maranelą

15min.lt/gazas || 2015 11 27

„Ferrari 360 Spider“, keliaudamas iš Lietuvos į Tenerifę, atvyko į Italiją. Kelionės dalyviai, sportinių automobilių entuziastai Rokas Markevičius ir Kirilas Ososovas, pasakoja savo įspūdžius iš savo viešnagės Maranelo mieste.

Tikras rojus „Ferrari“ fanams

Maranelo miestą Šiaurės Italijoje drąsiai galima vadinti „Ferrari“ automobilių namais. 1943 metais „Ferrari“ įmonės įkūrėjas Enzo Ferrari čia iš Modenos perkėlė savo automobilių verslą bei F-1 komandos „Scuderia Ferrari“ veiklą, ir nuo to laiko visas miestas gyvena galingu variklių griausmu ir lenktynių dvasia.

Šiuo metu Maranele veikia centrinė „Ferrari“ būstinė, automobilių gamykla, specialiai automobilių tobulinimui ir bandymams įkurta „Fiorano“ trasa, čia tebėra įsikūręs ir „Scuderia Ferrari“ komandos štabas. Be to, nuo 1990 m. Maranele veikia „Ferrari“ muziejus, kur eksponuojami įspūdingiausi sportiniai ir lenktyniniai „Ferrari“ automobiliai bei varžybų apdovanojimai. Šis miestas – tikras rojus „Ferrari“ fanams.

Skaityti daugiau >

 

„Ferrari“ kelionė Europoje: 3. Įspūdžiai iš Monako

15min.lt/gazas || 2015 12 03

„Ferrari 360 Spider“, keliaudamas iš Lietuvos į Tenerifę, atvyko į Monaką. Kelionės dalyviai, sportinių automobilių entuziastai Rokas Markevičius ir Kirilas Ososovas, pasakoja savo įspūdžius iš Monako „Grand Prix“ trasos.

Monako „Grand Prix“ trasa: siaura, ankšta, vingiuota

„Atvykus į Monaką, nustebino klaidžios gatvės. Pusė miesto eismo – po žeme tuneliuose, puiki vieta mėgėjams patriukšmauti, – pasakojimą pradeda keliautojai. – Kadangi visas miestas-valstybė įsikūręs stataus kalno šlaite, norint pakliūti 100 metrų aukščiau ar žemiau, tenka apvažiuoti pusę Monako valstybės arba sukti lanką pro Prancūziją“.

Kaip pastebi pašnekovai, vaikštant Monte Karlo gatvėmis, kurios virsta vieno iš „Formulės-1“ etapų – Monako „Grand Prix“ – trasa, aplinka atrodo visai kitokia nei žiūrint lenktynes per televiziją. Sunku patikėti, kad šiose gatvėse įmanoma išvystyti greičius, kuriais važiuojama F-1 lenktynių metu: čia siaura, ankšta, vingiuota. Apie tai, jog šiose gatvėse vyksta garsiausios automobilių lenktynės išduoda tik daugumoje posūkių palikti raudonai balti trasos borteliai, „ant kurių” lenktynininkai „užmina” netilpę posūkio trajektorijoje.

Skaityti daugiau >

 

„Ferrari“ kelionė po Europą: įspūdžiai iš paskutinės kelionės stotelės – Tenerifės

15min.lt/gazas || 2016 01 15

„Ferrari 360 Spider“ baigė savo kelionę po Europą bei pasiekė paskutinę maršruto stotelę – Tenerifę. Kelionės dalyviai, sportinių automobilių entuziastai Rokas Markevičius ir Kirilas Ososovas, pasakoja savo įspūdžius iš salos, kurioje visada vasara.

Tarp lenktyninių katamaranų ir antikvarinių automobilių

4000 km kelionė per Europą baigėsi Kadiso uoste (pietų Ispanija). Čia prasidėjo 1500 km kelionė keltu Tenerifės link. Kelionės dalyviai džiaugėsi, jog plaukiantį keltą lydėjo palankus vėjas, tad bangavimo beveik nejautė. Tik plaukiant tarp salų, vėjo kryptis pasikeitė ir teko patirti, ką reiškia plaukti neramiu vandenynu. Laimei, ši kelionės atkarpa truko neilgai.

Laive „Ferrari 360 Spider“, kurio galią šiltuoju metų laiku gali išbandyti kiekvienas lietuvis, stovėjo šalia įvairios egzotikos: katamaranų, paruoštų burlaivių lenktynėms, antikvarinių automobilių, žirgų.

Kelionės dalis laivu – pati nuobodžiausia išvykos dalis: vaizdas per langą tas pats, internetas neveikia. Visi labai apsidžiaugė, kai tolumoje pamatė krantus!

Skaityti daugiau >