Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Edukacinis-kultūrinis centras „Metidė“

Edukacinis-kultūrinis centras „Metidė“ - erdvė jūsų kūrybai. Išlaisvinkite vaizduotę grafikos kursuose ir išbandykite raižymą ant lino audinio. Atsipalaiduokite ir pasinerkite į tapybos ant šilko meną. Tapybos ant šilko pamokoje improvizuodami pasigaminsite unikalią jūsų rankų darbo šaliką. Batikos kursuose naudojant vašką ir dažus marginsite audinį, taip unikalia technika išgausite ypatingo grožio meno kūrinius. Visos pramogos metu pagelbės, suteiks visą reikalingą informaciją ir užtikrins gerą emociją edukacinio-kultūrinio centro „Metidė“ mokytojai. Pasinerkite į meną Klaipėdoje įsikūrusiame centre „Metidė“!
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?