-28 % pramogoms „Vichy“ vandens parke
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Dovanų aksesuarai

Dovanų dėžutė

Prabanga, subtilus dizainas ir be abejonės dar labiaus išskirtinis dovanos pateikimas. Tai - raudona dėžutė. Supakuokite dovaną į raudoną dėžutę ir suteikite įspūdžio dovanai dar daugiau originalumo. Dovanų dėžutė sukurta tobulai supakuoti mūsų dovanų čekius, tačiau šalia tikrai galėsite įdėti ir kažką unikalaus bei patogiai supakuoti dėžutę į norimą dovanų popierių. Galite rinktis iš raudonos arba juodos spalvos dėžutės. Dovanų dėžutę galite įsigyti tiek perkant internetu ir pasirinkdami atsiėmimą kurjeriu, tiek mūsų parduotuvėse. Dovanų dėžutės kaina - 2,99 €.


Dovanų maišelis

Dovanų maišelyje galite sudėti tiek dovanų rinkinį, tiek dovanų dėžutę ar net kelis dovanų kuponus vokeliuose. Patogu, elegantiška, o dovana taps dar solidesnė ir prabangesnė. Maišelio dydis optimalus, tačiau jei norite, į dovanų maišelį taip pat galėsite papuošti saldainiais ar kokia kita smulkmena prie dovanos. Dovanų maišelio kaina - 0,99 €.


Dovanų vokelis

Subtiliai, paprastai ir žaismingai supakuoti įspūdžio dovaną galite ir į dovanų vokelį. Galėsite rinktis iš kelių skirtingų spalvų ir dizainų. Minimalistinio dizaino vokelyje tobulai sutilps dovanų čekis. Jei rinksitės pirkti dovanų kortelę - jai taip pat turime mažesnio formato vokelius. Vokelio kaina svyruoja nuo 0,49 iki 0,69 €.