Pažintinis jogos kursas

1 2 3 4 5 (1)
Kursą sudaro du jogos užsiėmimai. Pirmame užsiėmime trumpai apibūdinami jogos principai, pristatomos pagrindinės asanos, kvėpavimo pratimai. Taip pat trumpai supažindinama su Vedantine filosofija ir pagrindinėmis jogos kryptimis. Antroje pamokos dalyje daromos pirminės asanos, kurios pabaigiamos autogeniniu atsipalaidavimu. Antrasis užsiėmimas yra praktinis: jame tobulinami pirmojo užsiėmimo įgūdžiai ir mokomasi atlikti visas pagrindines asanas.

Vieta

Vilnius

Apranga

Patogi, nevaržanti judesių apranga.

Trukmė

2 užsiėmimai.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Užsiėmimai vyksta grupėse.Klientų atsiliepimai (3)

Lina

Labai patiko dovana :) Kadangi seniai svajojau išbandyti jogą ir netikėtai gavau pakvietimą labai nudžiugau. Apie patį užsiėmimą: įgavau naudingos informacijos, kuria toliau domėsiuos. Be to, puikūs praktiniai patarimai, padėsiantys gyvenime- taisyklingas kvėpavimas, raumenų atpalaidavimas, fiziniai pratimai...
Taigi, tai puiki dovana artimiesiems!

Vaida

Jogos kursas patiko, aplinka grazi, mokytojai malonus.

Dalia

Seniau dažnai užsiimdavau joga, todėl draugai pamatę kad nebesilankau ten, padovanojo pažintinį jogos kursą. Po to aišku ir vėl "užsikabliavau" todėl  grįžau lankyti jogos kursų į dabar savo mėgstamą Shanti jogos centrą. Niekur kitur net negalvojau eiti, nes man svarbu kokie mokytojai veda užsiėmimus ir ar jie tikrai daro tai iš širdies. ačiū draugams kad jie ir vėl mane atvedė prie jogos!

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda užtikrinti dovanų paieškos kokybę. Daugiau apie slapukus