skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Dovanos Mamos dienos proga

Pirmą gegužės sekmadienį švenčiame Motinos dieną. Nepamirškite šios gražios šventės ir parodykite ypatingą dėmesį – išrinkite ypatingą dovaną mamos dienos proga. Pagalvokite, kas labiausiai nustebintų jūsų mamą: nauja kultūrinė patirtis, gardžios gurmaniškos dovanos, aktyvios pramogos ore ar ant vandens, savaitgalio išvyką į vieną iš Lietuvos miestų, atsipalaidavimas ir poilsis su SPA malonumais, ar dar niekada nebandyta pramoga?

Į pramogas leiskitės kartu, nes su mama praleistas laikas virs neįkainojama dovana. Parodykite meilę ir dėkingumą savo nuostabiai, nepakartojamai Mamai – dovanokite jai naujus įspūdžius ir geras emocijas. O tam, kad nepristigtumėte idėjų mamos dienai, kviečiame pasidairyti po mūsų pramogas. 

Veiklų rūšys
Rasta: 501
Jūs peržiūrėjote 60501

Kokios dovanos mamos dienos proga džiugina labiausiai?

Kiekviena mama nori su savo vaikais praleisti kuo daugiau laiko, o tą darosi vis sunkiau padaryti, kai vaikai jau suaugę. Dovanodami savo mamai laiką kartu, tikrai ją pradžiuginsite, nes materialius pirkinius įsigyti ji gali pati, o štai laikas su savo vaikais yra neįkainojamas. Stiprinkite ir atkurkite ryšį su mama. Nustebinkite ją mamos dienos proga padovanodami ne materialų daiktą, bet popietę, dieną ar visą savaitgalį kartu.

Planuokime dovanas iš anksto

Tarp darbų ir rūpesčių galime net nepastebėti, jog artėja savaitgalis, kai sveikinsime mamas. Mamos dienos dovaną pradėjus planuoti paskutinę minutę, natūralu, jog viskas pavyksta ne taip, kaip tikimės. Randame įdomių dovanų, norime suorganizuoti netikėtą staigmeną mamai, tačiau visa tai įgyvendinti pritrūksta laiko. Tam, kad mamos dienos dovana iš tiesų būtų gerai apgalvota ir ypatinga, rekomenduojame ją pradėti planuoti iš anksto. Juk ir dovanų idėjų mamos dienos proga yra išties daug, todėl pasilikite sau pakankamai laiko suplanuoti, kaip sveikinsite mamą Motinos dienos proga.

Kaip praleisti laiką kartu?

Veiklų, ką kartu galite nuveikti su mama, yra daug. Galbūt mama turi seną svajonę aplankyti specialią vietą, paragauti naują patiekalą ar išbandyti tai, ko niekada nėra dariusi? Mamos dienos proga kažką nuveikti galite ir visa šeima: pasidaryti šeimos fotosesiją ar laiką aktyviai praleisti gamtoje. O galbūt matote, jog mamai reikalingiausia dovana šiuo metu yra poilsis ir atsipalaidavimas?

Rekomenduojamos idėjos Motinos dienai

Kad lengviau būtų išrinkti, ką padovanoti mamai Motinos dienos proga, pateikiame idėjų sąrašą:
Nusiveskite mamą į spektaklį ar kitą kultūrinę erdvę. Jei jūsų mama mėgsta teatrą, parinkite dar nematytą jos mėgstamiausio režisieriaus spektaklį ir taip ją nustebinkite.
Palepinkite mamą SPA malonumais. Parinkite mamai masažą, procedūrą veidui, kūno šveitimą ir kitą atgaivinančią, jauninančią ir gerai nuteikiančią procedūrą kūnui bei sielai. Juk dažna mama per visus darbus ir rūpesčius neranda šiems malonumams laiko, todėl paskatinkite mamą atsipalaidavimui SPA.
Pakvieskite mamą degustacinei vakarienei. Bus proga gražiai pasipuošti ir turėti neeilinį vakarą, kurio metu jaukiai šnekučiuositės su mama ragaudami gardžius patiekalus, desertus ar gėrimus.
Su mama išvykite savaitgaliui. Tokia dovana mamos dienos proga bus lyg mažos atostogos! Pasirinkite vieną iš Lietuvos kurortų, kuriame pailsėsite nuo miesto šurmulio ir praleisite laiko su mama.
Rinkitės aktyvias pramogas. Jei jūsų mama mėgsta naujus, kartais kiek ekstremalius patyrimus, rinkitės pramogas vandenyje, ore ar ant žemės: skrydis oro balionu, pasivažinėjimas vandens motociklu, važiavimas kartingais bei daug kitų.
Paskatinkite mamą pirmiems kartams. Mamos dienos proga dovanokite tapybos ant šilko ar jogos pramogą, kvepalų kūrimo užsiėmimą, aksesuarų gamybos ar porceliano dekoravimo pamoką.
Rinkitės iš mūsų pasiūlymų gausos ir nustebinkite savo mamas per Motinos dieną!


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje