-28 % pramogoms „Vichy“ vandens parke
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Dovanos Mamos dienos proga

Pirmą gegužės sekmadienį švenčiame Motinos dieną. Nepamirškite šios gražios šventės ir parodykite ypatingą dėmesį – išrinkite ypatingą dovaną mamos dienos proga. Pagalvokite, kas labiausiai nustebintų jūsų mamą: nauja kultūrinė patirtis, gardžios gurmaniškos dovanos, aktyvios pramogos ore ar ant vandens, savaitgalio išvyką į vieną iš Lietuvos miestų, atsipalaidavimas ir poilsis su SPA malonumais, ar dar niekada nebandyta pramoga?

Į pramogas leiskitės kartu, nes su mama praleistas laikas virs neįkainojama dovana. Parodykite meilę ir dėkingumą savo nuostabiai, nepakartojamai Mamai – dovanokite jai naujus įspūdžius ir geras emocijas. O tam, kad nepristigtumėte idėjų mamos dienai, kviečiame pasidairyti po mūsų pramogas. 

Veiklų rūšys
Rasta: 567
Jūs peržiūrėjote 60567

Kokios dovanos mamos dienos proga džiugina labiausiai?

Kiekviena mama nori su savo vaikais praleisti kuo daugiau laiko, o tą darosi vis sunkiau padaryti, kai vaikai jau suaugę. Dovanodami savo mamai laiką kartu, tikrai ją pradžiuginsite, nes materialius pirkinius įsigyti ji gali pati, o štai laikas su savo vaikais yra neįkainojamas. Stiprinkite ir atkurkite ryšį su mama. Nustebinkite ją mamos dienos proga padovanodami ne materialų daiktą, bet popietę, dieną ar visą savaitgalį kartu.

Ieškote Motinos dienos dovanos idėjos? Atpalaiduojantis viso kūno masažas, o gal ekstremalios pramogos? Galbūt mama būtų nustebinta puikaus maisto, saldžių skanėstų ar gardžių gėrimų degustacijos? Spektaklis teatre ar apsilankymas SPA? Motinos dienos idėjų pasirinkimas tikrai platus, tad kaip išsirinkti tinkamą dovaną mamai Motinos dienos proga, kuri būtų tikrai stebuklinga ir parodytų Jūsų meilę... Mūsų gausiame asortimente rasite viską, apie ką svajoja Jūsų mama. Nepriklausomai nuo to, kokios pramogos patinka, čia rasite tiek adrenalino pasiūlymų, tiek ramesnio pobūdžio pramogų. Jei mama renkasi ramesnio pobūdžio pramogas, mėgsta atsipalaiduoti masažų namuose ar atgauti jėgas kurortuose, padovanokite jai kelionių pramogas. Išpildykite mamų svajones ir suteikite progą pailsėti nuo kasdienių rūpesčių. Juk būti mama, tai daug pastangų ir jėgų reikalaujantis darbas. Kelionė svetur – puiki galimybė atgauti jėgas ir grįžti namo pilnai energijos ir įspūdžių. Gal Jūsų mama mėgsta keliauti ir atrasti naujas, nežinomas apylinkes o tuo pačiu pamiršti kasdienes problemas? Tuomet jai itin patiktų išvyka su nakvyne. Pramogauti vienai? Su savo antrąja puse? O gal su vaikais? Tarp begalės pasiūlymų rasite išties tobulą kelionės pasiūlymą savo šeimai, belieka tik įsigyti ir įteikti šią dovaną Motinos dieną. Pažiūrėkite mūsų atrinktus pasiūlymus ir išrinkite patį tinkamiausią ir geriausią, kuris suteiks daug džiaugsmo ir laimės. Šioje kategorijoje rasite jau paruoštų Jums idėjų, kurios puikiai tiks dovanojant dovaną mamai. Pats laikas išsirinkti tikrai ypatingas Motinos dienos dovanas mamoms, juk tai neeilinė šventė, tai – ypatinga diena.

Kas yra gera Motinos dienos dovana?

Tarp darbų ir rūpesčių galime net nepastebėti, jog artėja savaitgalis, kai sveikinsime mamas. Mamos dienos dovaną pradėjus planuoti paskutinę minutę, natūralu, jog viskas pavyksta ne taip, kaip tikimės. Randame įdomių dovanų, norime suorganizuoti netikėtą staigmeną mamai, tačiau visa tai įgyvendinti pritrūksta laiko. Tam, kad mamos dienos dovana iš tiesų būtų gerai apgalvota ir ypatinga, rekomenduojame ją pradėti planuoti iš anksto. Juk ir dovanų idėjų mamos dienos proga yra išties daug, todėl pasilikite sau pakankamai laiko suplanuoti, kaip sveikinsite mamą Motinos dienos proga.

Įvairių gėrimų, sūrio ar šokolado degustacijos – taip pat puiki patirtis, leidžianti atrasti naujų skonių ir bus tikrai puiki dovana Motinos dienos proga. Tai akimirka, leidžianti mėgautis skonių gausa bei atsipalaiduoti. Bendri kursai, pavyzdžiui, kulinarijos kursai, yra dar viena puiki dovana Motinos dienos proga ir būdas išmokti naujų įgūdžių! Maisto gaminimas kartu gali būti ne tik smagus, bet ir įkvepiantis. Tai galimybė eksperimentuoti virtuvėje ir sukurti skanius patiekalus, kuriuos vėliau galėsite skanauti kartu ir gaminti kada panorėjus savo namuose. Tai dovanos, kurios įtraukia pojūčius ir emocijas, sukuria prisiminimus, kurie mamai išliks ilgam!

Ar jūsų mylima mama mėgsta adrenaliną? Puiku! Šuolis parašiutu bus puiki dovana. Tai patirtis, leidžianti pajusti jaudulį. Tai ne tik drąsus bandymas, bet ir galimybė įveikti savo baimes ir patirti kažką tikrai nepakartojamo. Adrenalino kupini nuotykiai tikrai yra puiki dovana Motinos dienai, nes jie leidžia patirti akimirkų, kurios išliks atmintyje ilgam. Dar viena žavi adrenalino dovanų idėja – skrydis parasparniu. Tai tikras nuotykis virš medžių lajų, leidžiantis grožėtis kraštovaizdžiu iš visiškai kitos perspektyvos. Skrydis parasparniu – puiki dovana mamai Motinos dienos proga. Tai suteikia laisvės pojūtį, kuris yra tiesiog nuostabus! Tai taip pat puiki galimybė praleisti laiką lauke. Motinos dienos proga padovanokite savo mylimiausiam žmogui pasaulyje – mamai – įdomią dovaną ir leiskite jaustis įvertintai! Visos adrenalino atrakcijos turi bendrą privalumą – leidžia atitrūkti nuo kasdienybės, patirti nepakartojamas emocijas ir sukurti prisiminimus, į kuriuos visada norisi sugrįžti.

Dovanų idėjos mamos dienai

Veiklų, ką kartu galite nuveikti su mama, yra daug. Galbūt mama turi seną svajonę aplankyti specialią vietą, paragauti naują patiekalą ar išbandyti tai, ko niekada nėra dariusi? Mamos dienos proga kažką nuveikti galite ir visa šeima: pasidaryti šeimos fotosesiją ar laiką aktyviai praleisti gamtoje. O galbūt matote, jog mamai reikalingiausia dovana šiuo metu yra poilsis ir atsipalaidavimas?

Kodėl gi mamai nepadovanojus įsimintinos dovanos, kuri. Pavyzdžiui, vakarienė – puiki dovanos idėja Motinos dienos proga, tai galimybė mamai skirti daugiau dėmesio. Tai akimirka, kai galite mėgautis skaniu maistu ir smagiais pokalbiais. Čia rasite idėjų įdomioms vakarienėms, kurios puikiai tiks kaip dovanos idėja Motinos dienos proga. Ką mes galime pasiūlyti? Vakarienė tamsoje – tai patirtis, kurios metu jūsų pojūčiai paaštrės. Visiškai užtemdytame kambaryje bus sukurta paslaptinga atmosfera, o iki pat patirties pabaigos nebūsite informuoti, kas yra jūsų lėkštėse. Tai tikras jausmų žaidimas, kurio metu svarbiausias vaidmuo tenka skoniui ir kvapui. Tai dovanos idėja mamos dienai, kuri tikrai nustebins. Susigundėte įdomia ir originalia vakariene, kuri garantuoja potyrius? Jei Jūsų mama mėgsta juoktis ir turi puikų humoro jausmą, taip pat rekomenduojame išbandyti Shitty Dinner. Tai juoko ir komedijos kupina vakarienė, kurios metu laukia daug smagių netikėtumų! Jums nereikės rūpintis maistu – viskas bus suplanuota už Jus.

Originalios dovanos Motinos dienai

Kad lengviau būtų išrinkti, ką padovanoti mamai Motinos dienos proga, pateikiame idėjų sąrašą:
Nusiveskite mamą į spektaklį ar kitą kultūrinę erdvę. Jei jūsų mama mėgsta teatrą, parinkite dar nematytą jos mėgstamiausio režisieriaus spektaklį ir taip ją nustebinkite.
Palepinkite mamą SPA malonumais. Parinkite mamai masažą, procedūrą veidui, kūno šveitimą ir kitą atgaivinančią, jauninančią ir gerai nuteikiančią procedūrą kūnui bei sielai. Juk dažna mama per visus darbus ir rūpesčius neranda šiems malonumams laiko, todėl paskatinkite mamą atsipalaidavimui SPA.

Mūsų siūlomos dovanos Motinos dienos proga yra originalios ir sukeliančios geras emocijas, jos patiks kiekvienai mamai! Palepinkite ją apsilankymu SPA ir atverkite duris į atsipalaidavimo oazę. Masažas, gydymas, o gal sveikatinimas? Nesijaudinkite, jūs neturite priimti sprendimo dabar. Su „Masažų ir SPA magija“ arba „Išskirtiniai SPA ritualai“ dovanų rinkiniais, dovanos įteikimas taps daug lengvesnis. Iš turimų dovanų sąrašo dovanos gavėja išsirinks tą, kuri labiausiai atitiks jos lūkesčius. Ieškote įdomios, originalios ir unikalios idėjos motinos dienai? Ar norite, kad šią dieną ji jaustųsi ypatinga? Pasirinkite fotosesiją ir leiskite jai atlikti modelio vaidmenį! Fotosesija gali padėti moteriai jaustis gražiai ir pasitikėti savimi. Profesionalus fotografas gali įamžinti grožį ir savitą charakterį, o tai stiprina meilę sau. Fotosesijos metu galima atitrūkti nuo kasdienybės ir atsipalaiduoti neįprastoje atmosferoje. Tai taip pat dovana, kuri sukuria ilgalaikius prisiminimus. Be to, atspausdintos ar įrėmintos nuotraukos iš sesijos yra ne tik asmeninė dovana, bet ir graži interjero puošmena. Galiausiai fotosesija gali būti smagi su draugais ar šeima, o tai garantuoja džiaugsmo kupiną atmosferą. Tai dovana, išryškinanti kiekvienos moters grožį, individualumą ir svarbą. Moters dienos proga padovanokite jai dovaną, kuri ją pradžiugins!


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?