skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Crazy car

Crazy Car slalomas!

Įsivaizduok: vairą pasuki į dešinę – automobilis važiuoja į kairę. Taip, tai Crazy car vairavimo subtilybės! Ar įmanoma nugalėti instinktus? Ar įmanoma 50 m. ilgio slalomą nuvažiuoti greičiau nei per 30 sek.? 

Unikalią pramogą Lietuvoje – Crazy Car slalomą -  jau išbandė auto žiniasklaidos atstovai bei pasidalijo savo įspūdžiais.

„Crazy Car” žiniasklaidoje


Nauja pramoga – į priešingą pusę nei sukamas vairas važiuojantis automobilis

delfi.lt ║ 2012 10 08

Nuo šiol automobilių mėgėjai gali išbandyti naują pramogą Lietuvoje – „Crazy car“ slalomą.

„Crazy Car“ – tai analogų Lietuvoje neturintis automobilis „Jeep Wrangler“ su išskirtiniu vairavimo mechanizmu. Jo „crazy‘iškumas“ slypi tame, kad vairą pasukus į dešinę, automobilis važiuoja į kairę, – pramogą pristatė „LaisvalaikioDovanos.lt“ vadovas Aurimas Mažylis. – Su šiuo automobiliu siūlome važiuoti slalomą bei įveikti automobilio vairavimo instinktus”.

Skaityti daugiau >

 

 

 

 

Nauja pramoga automobilių sporto mėgėjams – „Crazy Car“ slalomas

15min.lt ║ 2012 10 08

Ar lengva vairuoti automobilį su atvirkščiu vairu pirmieji galėjo išbandyti Baikerių sezono uždarymo šventės dalyviai. „Netikėjau, kad persiorientuoti ir vairą sukti į priešingą pusę gali būti taip sunku. Automobilį vairuoju jau 15 metų, tačiau sėdęs į šį džipą vėl pasijutau kaip pradžiamokslis“, – išlipęs iš „Crazy car“, įspūdžiais dalijasi Olegas.

Pasivažinėti su „Crazy car“ gali visi norintys, nėra specialių reikalavimų ar apmokymų. Po trumpo instruktažo ir patyrusio instruktoriaus patarimų, pramogos dalyvis sėda į „Crazy Car“ ir bando kuo greičiau pravažiuoti tarp kūgelių, pastatyti automobilį atbulomis bei kirsti finišo liniją.

Skaityti daugiau >

 

 

 

 

Baikerių sezono uždarymas

balsas.lt ║ 2012 10 08

Pasivažinėti su „Crazy car“ gali visi norintys, nėra specialių reikalavimų ar apmokymų. Po trumpo instruktažo ir patyrusio instruktoriaus patarimų, pramogos dalyvis sėda į „Crazy Car“ ir bando kuo greičiau pravažiuoti tarp kūgelių, prisiparkuoti atbulomis bei kirsti finišo liniją.

„Tokią pramogą galima padovanoti bičiuliams, kurie jaučiasi vairavimo profesionalais. Arba surengti mini varžybas tarp draugų ir jėgas išbandyti ne gatvėje, o saugioje trasoje“, – kalba pramogą siūlančios kompanijos direktorius.

Skaityti daugiau >

 

 

 

 

 

Crazy Car renginiuose

Baikerių sezono uždarymas 2012 m.

2012 m. spalio 6 d. Crazy Car dalyvavo Baikerių sezono uždarymo šventėje Vingio parke!

 

 FiDi

 2013 m. balandžio 4 d. Crazy Car slalomą išbandė FiDi dalyviai ir žiūrovai!

ALT 2013

 2013 m. gegužės 10-12 d. dalyvavome automobilių parodoje ALT 2013

1000 km lenktynės

2013 m. liepos 11-14 d. Crazy Car vairavimo išskirtinumą išbandė 1000 km lenktynių žiūrovai!

Karklė Live Music Beach

2013 m. rugpjūčio 14-18 d. Crazy car išbandė festivalio Karklė dalyviai!

Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje