Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Automobilio traiškymas šarvuočiu

Automobilio traiškymas šarvuočiu

Pristatėme naują pramogą patiems drąsiausiems karinės technikos mėgėjams – pervažiuoti automobilį pačiam sėdint už 15 tonų sveriančio karinio šarvuočio vairalazdžių. Tikras adrenalinas, tikros emocijos, tikra pramoga!

Laisvalaikio pramoga – su šarvuočiu traiškyti automobilius

TV3 Žinios   ║   2014 06 25

O štai karą Ukrainoje stebintys lietuviai, pasirodo, vis dažniau ne tik stoja į šaulių gretas, bet ir laisvalaikį vis dažniau susieja su karyba. Nesnaudžia ir verslininkai – jie lietuviams pasiūlo vis ekstremalesnių pramogų.

 

Pramoga karinės technikos mėgėjams - šarvuotis traiško automobilį

delfi.lt   ||   2014 10 26

Pirmajame Baltijos šalyse tankodrome pristatyta nauja pramoga karinės technikos mėgėjams – važiavimas kariniu šarvuočiu FV432 per automobilį.

Prieš metus duris atvėrusiame tankodrome lankytojai galėjo ne tik iš arti pamatyti karinius šarvuočius FV432, bet ir jais pasivėžinti. Drąsesniems bus siūloma patiems išmėginti savo jėgas vairuojant karinę techniką specialiai įrengtoje kelių kilometrų trasoje su dirbtinėmis kliūtimis – įkalnėmis, staigiais posūkiais bei minų zona.

Aštrių npojūčių karinės technikos mėgėjams siūloma naują pramoga – pervažiuoti automobilį pačiam sėdint už 15 tonų sveriančio karinio šarvuočio vairalazdžių.

1963 m. pagaminti kariniai šarvuočiai FV432 dėl savo pirminės funkcijos – karių pervežimo pavojingose karo zonose – iki šiol dar vadinami „karo taksi“. Šiuo metu juos vis dar naudoja Didžiosios Britanijos, Indijos ir kitų šalių ginkluotosios pajėgos.
Šarvuočiai, kaip ir lengvoji karinė technika, buvo naudojami taikos palaikymo misijose Afganistane ir Irake. Karo zonoje, šarvuočiu važiuodavo iki 12 žmonių: vairuotojas – mechanikas, kariuomenės vadas ir 10 karių.

Žiūrėti video >

Kankina stresas? Pervažiuokite automobilį šarvuočiu

lrytas.lt   ||   2014 10 23

Jei iki šiol šarvuočių traiškomus automobilius galima buvo matyti tik karinėse pratybose ar veiksmo filmuose, tai dabar aštrių pojūčių savo kailiu gali patirti kiekvienas lietuvis. Kaip ir galima tikėtis, pramoga nepigi - kainuoja tūkstantį litų.

Už minėtą pinigų sumą klientams bus suteikta galimybė patiems paimti į rankas šarvuotos pėstininkų mašinos vairalazdes ir pervažiuoti poligone pastatytą automobilį.

Vikšrinės transporto priemonės valdymas nėra itin paprastas ir netgi reikalauja nemažai fizinių jėgų. Visgi šalia Vilniaus įsikūrusio pramoginio tankodromo instruktoriai yra tikri profesionalai, todėl esminius vairavimo principus supras visi norintys. Po pirmojo žiniasklaidai skirto traiškymo galime pasakyti, kad sudėtingiausia dalis yra staigūs posūkiai.

Automobiliai turi būti paruošti

Po trumpos treniruotės antros kartos „Volswagen Golf“ pervažiavome taip, kaip ir buvo planuota – dešiniu vikšru tiesiai per kėbulo vidurį.

Norintiems atsigabenti savo automobilį tokia galimybė taip pat bus suteikta, tačiau traiškomai transporto priemonei keliami specifiniai reikalavimai. Visų pirma, ji turi būti be ratų ir pakabos elementų. Taip pat turi būti pašalinti priekinis ir galinis stiklai bei visi eksploataciniai skysčiai.

Sunku pasakyti, ar savo automobilio traiškymas padarytų šią pramogą pigesnę, kadangi tokiu atveju ne tik reikėtų jį įsigyti ir atitinkamai paruošti, bet ir patiems atsigabenti ir išgabenti.

Skaityti daugiau >

Reali pramoga: sunaikink savo kledarą tankodrome

tv.lrytas.lt   ||   2014 10 22

Jei iki šiol šarvuočių traiškomus automobilius galima buvo matyti tik karinėse pratybose ar veiksmo filmuose, tai dabar aštrių pojūčių savo kailiu gali patirti kiekvienas lietuvis. Kaip ir galima tikėtis, pramoga nepigi - kainuoja tūkstantį litų. Norintiems atsigabenti savo automobilį tokia galimybė taip pat bus suteikta, tačiau traiškomai transporto priemonei keliami specifiniai reikalavimai. Visų pirma, ji turi būti be ratų ir pakabos elementų. Taip pat turi būti pašalinti priekinis ir galinis stiklai bei visi eksploataciniai skysčiai.

Žiūrėti video >

Šalia Vilniaus galima ne tik pavairuoti šarvuotį, bet ir ką nors juo sutraiškyti

15min.lt/gazas   ||   2014 10 23

Lietuvos verslininkai nesnaudžia ir į šalies gyventojų susidomėjimą karo industrija reaguoja siūlydami jiems naujas pramogas. Be šaudymo ar pasivažinėjimo kokia karine transporto priemone, dabar galima šarvuočiu pervažiuoti ir lengvąjį automobilį.

15 tonų sveriančiu ir Didžiosios Britanijos kareivių naudotu šarvuočiu FV432 dabar galima pasivažinėti ir šalia Lietuvos sostinės. Kelyje Vilnius–Kaunas įsikūrusi trasa, kurioje galima ne tik pasėdėti šarvuotyje, bet ir jį pačiam pavairuoti ar pervažiuoti automobilį, kuris yra „paruoštas“ tokiai mirčiai: traiškančių šarvuočio vikšrų jis laukia jau be ratų ir variklio.

Britiškas šarvuotis pagamintas 1963 m., į jį gali tilpti iki 12 žmonių. Jo dyzelinis 240 AG „Rolls-Royce“ gamintas variklis toli gražu nėra ekonomijos įsikūnijimas – jis vartoja apie 1 litrą degalų vienam kilometrui.

Tokio paties modelio, tik jau gerokai modifikuotus šarvuočius dar ir dabar naudoja Didžiosios Britanijos, Indijos ir kitų šalių ginkluotosios pajėgos. Jie buvo naudojami taikos palaikymo misijoms Irake ir Afganistane.

Skaityti daugiau >

Automobilio traiškymas – nauja pramoga karinės technikos mėgėjams

alfa.lt   ||   2014 10 23

Pirmajame Baltijos šalyse tankodrome pristatyta nauja pramoga karinės technikos mėgėjams – važiavimas kariniu šarvuočiu FV432 per automobilį.

Prieš metus duris atvėrusiame tankodrome lankytojai galėjo ne tik iš arti pamatyti karinius šarvuočius FV432, bet ir jais pasivėžinti. Drąsesniems bus siūloma patiems išmėginti savo jėgas vairuojant karinę techniką specialiai įrengtoje kelių kilometrų trasoje su dirbtinėmis kliūtimis – įkalnėmis, staigiais posūkiais bei minų zona.

Nuo šiol tankodromas patiems drąsiausiems karinės technikos mėgėjams siūlo naują pramogą – pervažiuoti automobilį pačiam sėdint už 15 tonų sveriančio karinio šarvuočio vairalazdžių. Norintiems išbandyti naująją tankodromo pramogą, nereikės aukoti savo automobilio: sutraiškymui skirtą automobilį parūpina tankodromo darbuotojai.

„Keliolika minučių pavažinėjus šarvuočiu bei pripratus prie jo gabaritų, galima jau drąsiai važiuoti link traiškomo automobilio. O važiuojant per automobilį, svarbiausia laikytis instruktoriaus nurodymų“ – pasakoja vienas iš tankodromo iniciatorių, Nerijus Stankus.

Skaityti daugiau >