skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Apvalaus stalo klubas

„Apvalaus stalo klubas“ tai - viešbutis ir restoranas Trakų širdyje. Čia galite lepintis karališka nakvyne ir poilsiu dviese su pirties malonumais, o ryte džiaugtis pusryčiais žiūrėdami į istorinę Trakų pilį. Visai netoli ūžiančios sostinės esantis kurortinis Trakų miestelis gali pasiūlyti ne tik patogų poilsį, bet ir gausybę pramogų. Taip pat „Apvalaus stalo klubas“ kviečia pasimėgauti gardžia vakariene su vaizdu į Trakų pilį. Skanūs pusryčiai, gardūs pietūs su šeima ar romantiška vakarienė dviem? Atraskite Trakus iš naujo!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?