Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Anykščių turizmo informacijos centras

Anykščiai, nuostabios gamtos apsuptyje esantis miestelis. Čia susipina istorija, gamta ir pramogos. Anykščių turizmo informacijos centras kviečia pasidžiaugti ir kartu su visa šeima ar draugais smagiai nusileisti nuo Kalitos kalno. Čia įsikūrusios rogutės naudojamos net ir karščiausią vasaros dieną. Kalitos kalnas - Anykščių laisvalaikio centras, kuriame kiekvieną vasarą susirenka daug pramogauti išsiruošusių žmonių. Vasaros rogutės - atrakcionas, kuris suteikia laisvės pojūtį leidžiantis net 500 metrų besivingiuojančioje trasoje. Išbandžius šią pramogą daugelis sako, kad tai puiki patirtis, kurią norėtų pakartoti dar. Nuo Kalitos kalno rogučių trasos gali leistis tiek vaikai, tiek suaugę.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?