Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Aikido Aikikai Asociacija „Aidas“

Aikido Aikikai Asociacija „Aidas“ siūlo atvykti visus kovos menų mėgėjus ir išmokti Aikido. Ši mokykla jau seniai vykdo savo veiklą, todėl kokybė ir patyrę instruktoriai garantuoti. Aikido Aikikai pakraipa yra kilusi iš Japonijos, todėl šios pramogos metu įsitrauksite į japonų kultūrą. Profesionalūs mokytojai padės mokytis įvairaus amžiaus žmonėms. Čia yra sukuriama jauki ir tinkama atmosfera visiems, todėl jausitės drąsiai ir užtikrintai. Vaikai, kaip ir suaugusieji, turės puikią galimybę išmokti savigynos, susitvarkyti su emocijomis ir pajausti harmoniją. Aikido techinins arsenalas yra labai platus, todėl apsilankyti rekomenduojama dažniau. Labai didelis dėmesys yra skiriamas susikaupimui ir tinkamam jėgos bei energijos panaudojimui. Aikido Aikikai Asociacijoje „Aidas“ įgytos žinios gali pravers gyvenime. Čia geriau pažinsite save, sustiprėsite ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?