skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Žemiau bambos

Žemiau bambos tikslas yra padėti žmonėms priimti informuotą pasirinkimą, susijusį su savo kūnu bei sveikata. Projekto kūrėjos moksliniais įrodymais pagrįstą informaciją pateikia lengvai suprantamu būdu. Kūrėjos stengiasi, kad žmogaus lytinė ir reprodukcinė sveikata nebūtų tabu. Skatinamas jaunų žmonių įsitraukimas diskutuoti apie tai su savo bendraamžiais bei stengiamasi išmokyti ieškoti profesionalios pagalbos atsiradus problemai. Pagrindiniai projektai - kursai skirti nėščiosioms bei toms, kurios neseniai pagimdė. Kursų dalyvės įtraukiamos į bendraminčių bendruomenę, kur gali diskutuoti aktualiomis temomis bei sulaukti atsakymų į kylančius klausimus.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?