Apsipirk ir LAIMĖK irklentę bei kitus prizus
skambinkite 052 034 400 arba parašykite konsultantui (chat)

Viešbutis „Gabija“

Viešbutis „Gabija“ įsikūręs viename iš gražiausių kurortinių miestų- Palangoje, laukia visų, norinčių kokybiškai pailsėti. Visai netoli rasite Birutės parką, jūrą, girdėsite medžių ošimą, o pro kambarių langus atsivers gražūs pušyno vaizdai. Tai vieta, suteikianti laisvės ir erdvės pojūtį, o poilsio metu kiekvieną užplūs ramybės ir harmonijos jausmas. Keturių žvaigždučių viešbutyje visų lauks nuostabūs apartamentai, švediško stalo pusryčiai, gardi vakarienė elegantiškame restorane ir neribotas apsilankymas sveikatingumo centre. Kartu su mylimu žmogumi pasilepinkite komfortą teikiančiame „Gabijos“ viešbutyje. Metas užmiršti dienos rūpesčius ir leisti sau atsipalaiduoti!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2024-aisiais?