skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Sveikatos centras „Gilės“

Sveikatos centras „Gilės“ kviečia visus atgauti jėgas masažo ir procedūrų metu. Čia teikiamos įvairios paslaugos: gydomieji galvos, nugaros, apykaklės, pečių juostos, kojų, sąnarių ir kiti masažai. Medaus masažas turi didelę įtaką odai, po šios procedūros pasišalina toksinai ir oda tampa švelni ir stangri. Šis masažas garantuoja atsipalaidavimą, puikiai veikia odą, šalina nuovargį bei suteikia lengvumo ir gaivumo pojūtį. Klasikinis viso kūno masažas yra viena seniausių ir efektyviausių priemonių norint pagerinti sveikatą. Šio seanso metu atsinaujina organizmas, sustiprėja sveikata ir sumažėja stresas ir įtampa visame kūne. Masažo dėka suaktyvėja kraujotaka ir padidėja raumenų darbas, todėl atsiranda daugiau jėgų ir energijos. Kiekviena procedūra suteikia gerą poveikį kūnui, o tai labai svarbu norint užtikrinti kokybišką jo funkcionavimą.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?