Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Studija „Šokio harmonija"

Jei svajojate išmokti šokti arba patobulinti jau turimus šokio įgūdžius, tuomet „Šokio harmonijos" šokių pamokos yra kaip tik Jums! Studija „Šokio harmonija" yra viena garsiausių šokių studijų Lietuvoje. Šokių studija įkurta 2002 metais Vilniuje, profesionalių šokėjų - Arūno Bižoko ir Eimučio Andriuškevičiaus. Čia gali užsiėmimus lankyti tiek vaikai, tiek jaunimas, tiek suaugusieji ir senjorai. Atraskite šokio džiaugsmą ir naują hobį!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?