skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Studija „Šilko juosta“

Studija „Šilko juosta“ kviečia atrasti išskirtinę kūrybinę terapiją! Šilkas nuo neatmenamų laikų žinomas ir vertinamas visame pasaulyje dėl savo ypatingų savybių. Žiemą jis užtikriną jaukumą ir šilumą, o vasarą gaivina. Be to, šilko jungiamoji medžiaga, sericinas, turi gydantį poveiki alergiškai odai. Taip pat tai puiki medžiaga išreikšti kūrybiškumą. Studija „Šilko juosta“ kviečia susipažinti su tapyba ant šilko - išskirtine meno kryptimi. Pamokos metu pažinsite šią techniką ir pasigaminsite vienetinį savo kūrybos aksesuarą. Išlaisvinkite viduje tūnantį kūrybiškumą!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?