skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Smalininkų kartodromas

Smalininkų kartodromas yra įsikūręs Jurbarko rajone ir laukia visų ekstremalių pojūčių mėgėjų. Šis kartodromas pastatytas dar 1982 metais, o trasa buvo geriausia ne tik Lietuvoje, bet ir viena geriausių Sovietų Sąjungoje. Čia gali pramogauti tiek patyrę lenktynininkai, tiek pradžiamoksliai. Smagūs pramoginiai kartingai, įvairiais vingiais padaryta trasa, speciali apranga ir kiti dalykai padaro pramogą linksma ir įsimintina. Kartu su profesionalių instruktorių pagalba galima išmokti skrieti kartodrome kaip tikram lenktyninkui. Taip pat čia vyksta įvairios varžybos, treniruojasi būsimos kartingo žvaigždės. Smalininkų kartodrome kiekvienas patirs adrenalino ir neįkainojamų įspūdžių akimirkas.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?