skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Šokių studija „Studio DM"

„Studio DM" - tai profesionalaus šokėjo ir šokių trenerio Deivido Meškausko įkurta šokių, renginių bei laisvalaikio studija. „Studio DM" į savo komandą subūrė geriausius šokio, judesio ir sporto trenerius, kurie savo ilgamete patirtimi pasiryžę pasidalinti ir su jumis. Studijoje esančios salės yra šiuolaikiškai įrengtos bei erdvios, tad mėgautis šokiu galima nevaržomai. „Studio DM" taip pat organizuoja nuotaikingus gimtadienių, mergvakarių vakarėlius bei kitas šventes, kurios užstrigs atmintyje ilgam!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?