Šuolis parašiutu

Šuolis parašiutu – tai adrenalino užtaisas! Tokia pramoga puikiai tiks žmogui, kuris mėgsta ekstremalius iššūkius, todėl nustebinkite šia dovana gimtadienio ar kita proga pačius drąsiausius! Rinkitės iš dviejų tipų savarankiškų šuolių: sparno ar kupolo tipo parašiutais. Tokia pramoga skirti tiems, kurie nebijo savarankiško šuolio ir parašiuto valdymo. Jei norite šokti kartu su instruktoriumi, rinkitės tandeminius šuolius iš 3 km aukščio. Taip pat siūlome laisvo kritimo simuliatorių bei skrydį parašiutu virš ežero.

Tai mažiausiai pasiruošimo reikalaujanti pramoga, kuri puikiai tiks norintiems įveikti aukščio baimę, bet dar nesiryžtantiems šuoliui parašiutu. Dovanokite pojūčius danguje! O jei vis dėlto neišdrįstumėte rinkitės skrydį parasparniu, apžvalginį skrydį lėktuvu ar skrydį sklandytuvas.

Veiklų rūšys
Rasta: 11

Kvapą gniaužiantis šuolis su parašiutu

Išbandžius pramogas ant žemės, pats metas leistis į kiek ekstremalesnius iššūkius ore – išbandykitee ar kitiems padovanokite nepamirštamą šuolį parašiutu. Tokia pramoga ne tik bus visiškai nauja patirtis, kur jūs – sklandote ore,
bet ir leis pažvelgti į žemę iš labai aukštai. Laukia puikūs vaizdai!

Šuolis parašiutu su instruktoriumi

Jeigu pramogos ore jus labai smarkiai vilioja, bet vis tik kiek nedrąsu pirmą kartą šokti parašiutu savarankiškai, rekomenduojame rinktis šuolį parašiutu su instruktoriumi. Keletas detalių apie šį šuolį: 

 • Prieš šuolį jūsų laukia trumpas 20 minučių instruktažas, kurio metu yra supažindinama, kaip turėsite elgtis šuolio metu. 

 • Kai viskas jau bus paruošta, keliausite į specialų lėktuvą ir kilsite į orą. 

 • Šis tandeminis šuolis parašiutu vyksta iš 3 000 metrų aukščio, todėl bus proga įveikti savo aukščio baimę, jei tokią turite.

 • Laisvasis kritimas truks apie 40 sekundžių, o jūs pasieksite net 200 km/h greitį! 

 • Po to kartu su jumis esantis instruktorius išskleis parašiutą – turėsite apie 5 minutes pasimėgauti sklandymu danguje ir gražiais vaizdais aplink iki nusileidimo ant žemės. 

 • Nusileidus ant žemės, gausite šuolio diplomą, kuris bus geras pramogos prisiminimas. Jei norėsite prisiminimų turėti daugiau, yra galimybė filmuoti jūsų šuolį. 

 • Pasirinkite tinkamiausią šuolio parašiutu su instruktoriumi vietą: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai. 

 • Šuolis su instruktoriumi yra skirtas žmonėms, kurių kūno svoris neviršija 120 kg.

Šuolis sparno tipo parašiutu 

Norintiems iš lėktuvo šokti savarankiškai, rekomenduojame šuolį sparno tipo parašiutu. Daugiau detalių apie tokius šuolius: 

 • Ruošiantis tokiai pramogai, laukia 2 val. instruktažas, kurio metu būsite supažindinti su elgesiu ir veiksmais šuolio metu ir leidžiantis žemyn. 

 • Šoksite iš 1 km aukščio, parašiutas išsiskleis automatiškai. Šuolyje sparno tipo parašiutu nėra laisvojo kritimo. 

 • Turėsite apie 5 minutes iki nusileidimo ant žemės, kada galėsite mėgautis aplinkos vaizdas sklandant ore. 

 • Visos programos metu jums padės profesionalus instruktorius, kuris per raciją patars, kaip turėtumėte elgtis ir valdyti parašiutą, todėl nesijaudinkite, nors ir šuolį atliksite savarankiškai, pagalba bus visada šalia. 

 • Sparno tipo parašiuto valdymas nėra sudėtingas, jis sklendžia į priekį, todėl galėsite nutūpti norimoje vietoje. 

 • Jau nusileidus ant žemės gausite diplomą, patvirtinantį, jog įgyvendinote šį adrenalino kupiną iššūkį ore.

 • Pramoga vykdoma balandžio–spalio mėnesiais. Šuolis parašiutu labai priklauso nuo oro sąlygų, todėl net ir atvykus į suplanuotą šuolį, jis gali būti nukeltas laukiant geresnių oro sąlygų. 

 • Šuolis sparno tipo parašiutu yra skirtas žmonėms, kurių kūno svoris neviršija 100 kg.

Šuolis kupolo tipo parašiutu

Dar vienas savarankiškas šuolis tikriems adrenalino mėgėjams. Tiesa, skiriasi parašiuto tipas, šis šuolis atliekamas kupolo tipo parašiutu. Palyginimui, išsiskleidęs sparno tipo parašiutas primena stačiakampį, o kupolo tipo yra apvalus. Pagrindinis skirtumas tarp šių šuolių yra aukštis, iš kurio šokama. Bet apie viską iš pradžių:

 • ruošiantis šuoliui turėsite apie 2 val. mokymus, kurių metu išklausysite ir teorinę dalį (kaip nusileisti, valdyti parašiutą ir kt.) bei žinias pritaikysite praktiškai išbandydami parašiuto sistemos treniruoklį. 

 • Šuolis kupolo tipo parašiutu vyksta iš 800 m aukščio. Nusileidimas trunka apie 4 minutes, per kurias pamatysite nuostabius aplinkos vaizdus. 

 • Jums iššokus iš lėktuvo parašiutas išsiskleidžia automatiškai. Nors ir šokate be instruktoriaus, patyręs specialistas nuolat bus su jumis – ausinių pagalba girdėsite instruktoriaus nurodymus dėl parašiuto valdymo ir sklandaus nusileidimo. 

 • Nusileidus ant žemės jūsų laukia ne tik euforija po šuolio ir emocijų bangą. Instruktoriai įteiks šuolio parašiutu diplomą, kuris bus ir prisiminimas, ir įrodymas, jog ryžotės tokiai ekstremaliai pramogai. 

 • Šuolis kupolo tipo parašiutu yra skirtas žmonėms, kurių kūno svoris neviršija 80 kg.

Kiek kainuoja šuoliai parašiutu? 

Mūsų internetinėje parduotuvėje ar fizinėse pardavimo vietose rasite platų šių pramogų asortimentą. Šuolių parašiutu kainos priklauso nuo šuolio tipo – esate drąsesni ir šuoliui ryšitės savarankiškai ar šuolio metu norite jaustis laisvai ir ieškote šuolio su instruktoriumi. Šuolio kaina kupolo tipo parašiutu yra 45–50 eur, šuolis sparno tipo parašiutu – 70 eur. Norintiems į šią pramogą leistis kartu su patyrusiu instruktoriumi ir kuo mažiau jaudintis dėl parašiuto valdymo, rekomenduojamas tandeminis šuolis parašiutu. Tokių šuolių kaina priklauso ir nuo miesto, kur organizuojama pramoga. Rasite pasiūlymų už 129–150 eur. 

Ryžkitės pramogoms ore patys ar dovanokite šuolį parašiutu iš rekordinio aukščio adrenaliną mėgstantiems!

 

 


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2022-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje