skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Šuolis parašiutu

Dovanos iš šios kategorijos yra tikras nuotykis! Parašiutų šuoliai yra vieni iš labiausiai jaudinančių patirčių. Jie suteikia adrenalino ir greito širdies plakimo, taip parodant, kad nuostabūs nuotykiai yra pasiekiami! Juk kiekvienas parašiutų šuolis suteikia daug džiaugsmo ir garantuoja šypseną, taip pat naujas, išskirtines patirtis. Tokios patirtys ilgai išlieka atmintyje!

Veiklų rūšys
Rasta: 12

Parašiutų šuoliai – jausmų pilnos akimirkos

Kai galiausiai nuspręsi atlikti šuolį, tavęs lauks nuostabūs vaizdai į miestų panoramas, o gal net jūrą! Parašiutų šuoliai gali vykti įvairiose Lietuvos vietose, tad tai bus dar ypatingesnė patirtis. Tai taip pat puikus pasiūlymas, jei nori įveikti savo baimes ir ribojimus. Pramoga parodys, kad „norėti“ reiškia „galėti“ ir kiekvienas yra pajėgus pasiekti tikrai didelių dalykų! Jei jauti norą naujam iššūkiui, šiandien siūlome tau vieną iš labiausiai neišdildomų patirčių, apie kurią svajoja daugybė žmonių visame pasaulyje. Unikali, danguje tvyranti atmosfera, didžiulis aukštis ir puikūs žmonės, kurie pasirūpins tavo saugumu – tikrai verta pabandyti!

Parašiutų šuolis – galutinis drąsos išbandymas

Pagaliau nusprendei išpildyti savo senąją svajonę šokti su parašiutu? Nesvarbu, kas tave įkvėpė – jei ieškai kažko tikrai ekstremalaus, tandem šuolis puikiai tinka, nes jis leidžia jaustis gyvu! Tai tikras drąsos ir psichologinės ištvermės išbandymas, o kartu – patirtis, suteikianti nepakartojamus įspūdžius. Puiki idėja, kuri padės nustebinti patį save! Prisimink, kaip stebėjai krentančius taškelius danguje ir galvojai, kad parašiutų šuoliai skirti kažkam kitam, gyvenančiam kur nors kitur. Dabar ir tu, su patyrusio instruktoriaus pagalba, gali patirti savo unikalią nuotykių kelionę.

Atsisakyk abejonių ir pasirink vietą danguje vyksiančiai nuotykių kelionei! Ar tai bus šalia esančio miesto aplinka, kuriame šiuo metu gyveni? O galbūt derinsi savo tandem šuolį su išvyka į tolesnes vietas? Drąsiai gali įgyvendinti savo svajones atostogų metu ir atlikti šuolį atostogų kelionės metu. Galimybių yra tikrai daug! Be to, viena yra tikra: nepriklausomai nuo vietos, laisvo kritimo metu pajusi adrenaliną, o sklandydamas danguje – tikrą laisvę! Tai tikrai atitiks tavo lūkesčius ir suteiks nepakartojamą nuotykį, nesvarbu, kokią patirtį turi šuoliuose!

Parašiutų šuolis – įsitikink, kad verta!

Jeigu anksčiau neturėjai progos atlikti šuolį, gali turėti daug su tuo susijusių klausimų. Daug kalbama apie tandem šuolius. Tandem šuolis reiškia, kad esi pritvirtintas/pritvirtinta prie instruktoriaus, kuris rūpinasi saugumo klausimais, o tu tiesiog mėgaujiesi visa patirtimi. Nereikia jaudintis dėl tinkamo momento iššokti iš lėktuvo ar kada atidaryti parašiutą. Vietoj to, grožiesi nuostabiais vaizdais ir mėgaujiesi ekstremaliomis emocijoms! Taip pat verta žinoti, kad jei tavo šuolis vyksta tandem, tau nereikia jokio išankstinio mokymo. Tereikia atvykti nustatytą dieną į nurodytą vietą ir susitikti su instruktoriumi, kuris supažindins su visomis šuolio detalėmis. Sužinosi, kaip tinkamai apsirengti specialią aprangą, taip pat išmoksi, kaip turėtų būti laikomas tavo kūnas, kad šuolis būtų sėkmingas. Kiekvienoje įmonėje dirba patyrę žmonės, todėl jei turėsi papildomų klausimų, drąsiai juos užduok! Šuoliai paprastai vyksta grupėse, tad nesijaudink, kad gali būti vienintelis pradedantysis. Instruktorius pasirūpins, kad kiekvienas jaustųsi patogiai ir mėgautųsi savo šuoliu. Tavo svajonės gali liesti dangų!

Kam skirti šuoliai parašiutu?

Jei svarstai, kam skirtas parašiutų šuolis, tai jis tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems. Neturėti jokios patirties nėra problema, nes instruktorius pasirūpins visomis detalėmis ir tinkamu pasirengimu. Tai yra tandem šuolis, todėl puiki proga įgyti naują, įdomią patirtį saugiomis sąlygomis. Žinoma, parašiutų šuoliai sudomins visus stiprių įspūdžių mėgėjus, kurie nebijo iššūkių. Taigi, jei esi vienas iš tokių žmonių, būtinai išbandyk savo jėgas šioje sporto šakoje! Tai viena ekstremaliausių patirčių, kurias gali pasirinkti, bet garantuojame, kad verta. Tandem šuolis taip pat yra gera idėja poroms, kurios ieško galimybės puikiai praleisti laiką kartu, pilną stiprių įspūdžių. Po skrydžio lėktuvu, adrenalinas gali nebūti jaučiamas taip stipriai, bet šuolis su parašiutu tikrai turėtų padėti jį patirti.

Tandem šuolis – tobula dovana kiekvienai progai!

Jei nori padovanoti nepakartojamus įspūdžius artimam žmogui, kuriam adrenalinas yra vienas iš geriausių dalykų gyvenime, šuolis bus puiki dovana. Svarbiausia, kad nereikia jokio išankstinio pasiruošimo, kad patirtis teiktų daug emocijų, o tuo pačiu užtikrintų visišką saugumą. Šuolis vyksta tandem, o instruktorius yra asmuo, kuris atlikęs tūkstančius savarankiškų šuolių. Be to, įranga yra aukščiausios kokybės, o lėktuvą pilotuoja taip pat patyręs asmuo. Nepaisant to, dovanų kuponas į šią adrenalino pilną nuotykį pradžiugins visus stiprių įspūdžių mėgėjus!

4 tūkstančių metrų aukštis, iš kurio šokame, niekam neleis likti abejingam. Greitesnis širdies plakimas laisvo kritimo metu, prieš dar neišsiskleidus parašiutui virš galvų, ilgai išliks atmintyje. Garantuojame, kad dovanos gavėjas iškart po nusileidimo garsiai ištars – rekomenduoju tai kiekvienam! Paslaugų pasirinkimas yra labai platus, todėl lengvai rasite tinkamą variantą. Be to, kai kurios pasirinkimo galimybės apima filmą, leidžiantį iš naujo patirti šią nuostabią patirtį. Pakvieskite dovanos gavėją į lėktuvą, leiskite jam pakilti į orą, o po to stebėkite iš žemės, kiek džiaugsmo gali suteikti tandem šuolis!

Šok su parašiutu!

Kai nuspręsi, į kurį adresą vykti savo tandem šuoliui, ateis laikas pasirinkti datą ir imtis iššūkio! Tačiau pirmam šuoliui ypač svarbus yra tinkamas pasirengimas. Todėl prieš susiduriant su savo silpnybėmis, pasirink tinkamą aprangą. Nežinai, kaip apsirengti tandem šuoliui? Rinkis patogius, komfortiškus drabužius, pritaikytus dabartiniam metų laikui, ir sportinius batus. Likusiais reikalingais daiktas, pavyzdžiui, kombinzonu ar akiniais nuo vėjo, bus pasirūpinta. Tada Tavęs lauks trumpi mokymai, o vėliau – tikroji pramoga – pats šuolis tandem!

Kai lėktuvas pasieks reikiamą greitį, pilotas praneš tau, kada ateis tavo eilė palikti saloną. Drąsiai ženk pirmyn naujos patirties link! Su instruktoriumi jausiesi visiškai saugiai, dėl ko galėsi tiesiog mėgautis šuoliu ir grožėtis nuostabiais vaizdais. Laisvo kritimo metu pasieksi net 200 km/h greitį, todėl pasiruošk patirti įspūdžius su tikrai dideliu adrenalino kiekiu. Žemės vaizdas iš paukščio skrydžio, nuostabūs peizažai ir tikra euforija – dėl šių unikalių patirčių verta įveikti aukštumos baimę, nes jausmai yra nuostabūs! 

Šuolis parašiutu – dovana sau ar artimiesiems

Nežinai, kokį parašiutų šuolį išrinkti gimtadienio dovanai artimajam? Nesijaudink, tai paprasta! Svarbiausia, kad tai būtų tandem parašiutų šuolis, leidžiantis įgyvendinti svajonę be ilgų mokymų ir daugybės važiavimų į oro uostą. Tereikia rezervuoti laiką, o instruktorius užtikrins trumpą apmokymą prieš pat šuolį. Dažniausiai tokio tipo skrydžiai įamžinami vaizdo įraše, dėl šios priežasties jubiliatas galės bet kuriuo metu sugrįžti prie atsiminimų. Tačiau prieš nusprendžiant pirkti kuponą, dar pagalvok, ar norėtum jį įgyvendinti drauge su artimaisiais. Jei pasirinksi tandem parašiutų šuolį dviems, džiuginsi ne tik save, bet ir savo antrąją pusę ar draugą. Tai puiki proga kurti bendrus, gražius prisiminimus, taip pat praleisti kartu kitas jaudinančias akimirkas. Taigi, laukia išskirtinis renginys ir nepakartojama patirtis, kuri iliks su jumis ilgai. Ten nieko neįvyks, dėl ko galėtumėte vėliau gailėtis!


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?