Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Restoranas „Senoji kibininė“

Ilgametę patirtį sukaupęs restoranas „Senoji kibininė“ gali pasiūlyti ne tik Karaimų tautos patiekalų kibinų, bet ir lietuviškos virtuvės tradicinių patiekalų. Taip pat čia vyksta lietuviškų patiekalų degustacijos, karaimų patiekalų degustacijos ar net totorių patiekalų degustacijos. Taip pat čia vyksta šimtalapio ar tradicinių kibinų gamybios dirbtuvės. Galite apsilankyti „Senosios kibininės“ restorane istoriniame Trakų miestelyje arba kavinėse Trakų Vokėje, automagistralėje Vilnius - Kaunas ar Ogmios miesto Šeimos aikštėje.
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?