Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„ReflexPoint“ masažai

„ReflexPoint“ masažai - tai vieta, kuri atgaivina odą ir pagerina emocinę būklę. Salonas yra įsikūręs Vilniuje. Jame dirba profesionalios masažistės iš pačio Tailando, todėl kokybiškas masažas garantuotas. Moterys masažuoti mokosi iš kartos į kartą, todėl nereikia vykti į Tailandą, kad patirtumėte tikrai gerą masažą, tą galite rasti čia. Masažo centre yra atliekami aromaterapiniai, tailandietiški, nugaros, pečių, kaklo ir pėdų masažai. Viso kūno aromaterapinis masažas atpalaiduos kūną, o naudojami eteriniai aliejai teigiamai paveiks Jūsų nervų sistemą. Tailandietiško masažo metu naudojami jogos elementai- spaudžiami kanalai, sukamas ir tempiamas kūnas. Visi masažai padės sumažinti įtampą, o po jų pagerės apytakos ir apykaitos procesai, odos būklė. Rūpinkimės savimi, leiskime kūnui atsipalaiduoti ir ataukime jėgas „ReflexPoint“ masažų metu.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?