skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Purškiamas įdegis Rei Rei

Purškiamas įdegis – sveika alternatyva turėti įdegusį kūną. Kitaip nei saulė ar soliariumas, purškiamas įdegis nežaloja Jūsų kūno odos UV spinduliais, kurie skatina odos senėjimą, pigmentaciją ir odos vėžio atsiradimo riziką. Natūraliai atrodantis atspalvis išlieka 7-14 dienų. Paslėpiami smulkūs odos nelygumai. Jokių dryžių ar oranžinių atspalvių. Produkto sudėtis yra organiška, be parabenų, sulfatų ir alkoholio.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?