skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Kaimo turizmo sodyba Oreivių užuovėja

Kaimo turizmo sodyba „Oreivių užuovėja“ įsikūrusi visai netoli Vilniaus, Širvintų rajone. Sodyboje įrengti išskirtinio dizaino kambariai, kuriuose ne tik atsipūsti ir pabėgsite nuo kasdienybės, bet ir naktį praleisite išskirtinio dizaino kambariuose. „Oreivių užuovėja“ siūlo išbandyti nakvynę Žvejo lovoje-valtyje, Gaspadoriaus lovoje su šieno čiužiniu, Piemenėlio lovoje-avilyje ir t.t., pajusti tikrą kaimo dvasią, ryte pabusti su gaidžio giedojimu ir gardžios kaimiškos laimingų vištų kiaušinienės kvapu. Nusikelkite į tradicinę kaimo sodybą, kurioje rasite originalumą ir dar niekur nematytus sprendimus jūsų poilsiui. Norintys gali atsipalaiduoti tikroje kaimiškoje pirtyje.
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?