Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Naujienų centras“

„Naujienų centras“ - leidinių prenumeratos organizatoriai, kurie pasirūpins, jog rytinės kavos puodelis ar jauki popietė būtų su įdomia istorija. Tiems, kurie domisi statyba ir būsto aktualijomis puikiai tiks ir patiks gausiai iliustruotas ir pilnas įdomių architektūrinių sprendimų NAMAS ir AŠ bei tikras namų apdailos idėjų šaltinis STATYK! prenumeratos. Norintiems pažinimo ir įdomių faktų apie meną, kultūrą, keliones, stilių bei įžvalgų, kaip paversti laisvalaikį dar labiau turiningu verta atsiversti IQ ir IQ Life prenumeratas. „Naujienų centras“ - kokybiški leidiniai, įdomios istorijos kiekvieną mėnesį.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?