skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Jodinėjimo klubas „Naujadvario žirgai“

Jodinėjimo klubas „Naujadvario žirgai“ - tai daugiamečio įdarbio ir atsakomybės rezultatas. Žirgyno komandą sudaro tik patyrę ir savo darbą išmanantys profesionalai. „Naujadvario žirgai“ turi ne tik šalies čempionų statusą, bet ir sėkmingai garsina savo vardą tarptautiniuose vandenyse. Jodinėjimas tai puikus būdas atitrūkti nuo kasdieninių rūpesčių ir pasikrauti teigiamų emocijų. Ši patirtis tai unikali galimybė pajusti nepaprastą laisvės pojūtį ir užburiančią ramybę. Kviečiame užmegzti draugystę su nepaprastais gyvūnais - žirgais!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?