Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Mažeikių aeroklubas“

„Mažeikių aeroklubas“ vykdo profesionalią ir smagią veiklą. Čia laukiami visi neabejingi aviacijos pramogoms. J. Kumpikevičiaus aerodrome vykdomi įvairūs užsiėmimai. Pradedant nuo šuolio parašiutu ir užbaigiant ultra lengvųjų orlaivių skrydžiais. Taip pat yra organizuojamos šventės, varžybos, apžvalginiai skrydžiai bei pilotų mokymai. Norintys atlikti šuolį kupolo tipo parašiutu pirmiausia turės išklausyti instruktažą ir atlikti mokymus. Vėliau būsite pakelti į 800 metrų aukštį lėktuvu AN-2 ir šoksite žemyn. Kūną užplūs adrenalinas ir pasijusite laisvi kaip paukščiai. Išsiskleidus parašiutui saugiai nusileisite ant žemės, o teigiamų emocijų pliūpsnis liesis per kraštus. Smagi nauja patirtis ir neužmirštami įspūdžiai garantuoti „Mažeikių aeroklube“!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2024-aisiais?