-28 % pramogoms „Vichy“ vandens parke
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Masažo namai „Friedricho pasažas“

„Friedricho pasažas“ – vienas ryškiausių Klaipėdos simbolių. Čia turėsite galimybę išbandyti profesionalų rankomis atliekamus masažus, kurie nuraminą kūną ir mintis. Skirkite savo sveikatai dėmesio, atpalaiduokite įsitempusius raumenis, atsikratykite kūną kaustančios įtampos ir mėgaukitės kokybišku poilsiu. Gaivinančias akimirkas raskite masažo namuose „Friedricho pasažas“!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?