Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Jodinėjimas Panevėžyje „Nausodės žirgai“

Pramogaukite kartu su žirgais Panevėžyje esančiame žirgyne „Nausodės žirgai“. Žirgyne susipažinsite su žirgais, sužinosite apie jų priežiūrą, mitybą bei galėsite išbandyti jodinėjimą patys. Pasijodinėjimo metu kartu su profesionaliu instruktoriumi būsite įsodinti į balną ir vedami pasigrožėti nuostabiomis apylinkėmis. Šiek tiek labiau patyrę turės progą joti savarankiškai jojimo aikštelėje. Išmoksite kaip taisyklingai laikyti vadeles ar paraginti žirgą. Žirgynas „Nausodės žirgai“ pasirūpins, kad praleistas laikas būtų kupinas pačių geriausių emocijų!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?