skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Internetinė parduotuvė „Intymipagunda.lt“

„Intymipagunda.lt“ – tai vieta, kurioje kiekviena moteris gali išsirinkti viską, ko jį geidžia, o apsipirkusi jaustis nuostabiai! Internetinė parduotuvė „Intymipagunda.lt“ pasirūpino, kad asortimente rastumėte tik kokybiškas prekes, kurios kels šypseną kiekvienam nusprendusiam apsipirkti. Puošnus ir funkcionalus apatinis trikotažas, dailios suknelės ar pėdkelnės - sau tinkančią prekę ras kiekviena. Padovanok išskirtinę dovaną savo artimajai!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?