Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

GM žurnalų leidybos grupė

GM žurnalų leidybos grupė - įmonė teikianti įvairaus pobūdžio prenumeratas. Norintiems daugiau sužinoti apie vaikų augimą, atsakymų į visus aktualius klausimus ieškokite TAVO VAIKAS leidinyje. Jei norite sužinoti šių dienų aktualijas, paskaityti įdomias istorijas ir sekti naujausias tendencijas, tuomet puikiai tiks MOTERIS prenumerata. Tiek apie nuosavą būstą mąstantiems, tiek jį jau turintiems - aktualios temos liečiamos MANO NAMAI leidinyje. O paskutinės mados, įdomios ir aktualios istorijos gvildenamos jaunimo žurnale PANELĖ. Jei ieškote dovanos skaityti mėgstančiam - padovanokite žurnalo prenumeratą. Galite rinktis 6 arba 12 mėnesių prenumeratas.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?