Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Europos parkas“

„Europos parkas" įsikūręs Vilniaus rajone, Joneikiškių kaime yra visai netoli Europos centro. Čia yra laukiami visi besidomintys menu. Europos parke yra daugiau nei 100 meno kūrinių, kuriuos sukūrė menininkai iš įvairių šalių. Didžiausią dalį statinių sudaro šiuolaikinio meno skulptūros esančios nuostabios gamtos apsuptyje. Vaikščiodami takais galite išvysti- besisupantį ant vieno taško namą, didžiausią krėslą pasaulyje, televizorių labirintą, gulinčią galvą ir daug kitų įdomybių. Mažieji bus sudominti, kai galės sužinoti kryptis ir atstumus iki visų Europos sostinių, eiti prieš laiką amžinybių spirale ar nuslysti nuo šešiolikos kėdžių. „Europos parke" laukia ne tik neįprasti statiniai ir nepamirštami įspūdžiai, bet ir malonus poilsio ir atgaivos jausmas.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?