Super automobiliai

Pasivažinėjimas Lamborghini ir Ferrari

Ieškote dovanos tikram automobilių fanui? Išpildykite superautomobilių mėgėjo svajonę – išmėginti legendinius sportinius automobilius Ferrari 430 Spider ar Lamborghini Gallardo. Sėskite už įspūdingų, legendinių superautomobilių vairo ir pajuskite tikrą vairavimo malonumą!

Stebinantis variklio riaumojimas, automobilių galia, adrenalinas - superautomobiliai tai ko gero pati geriausia dovana vairavimo pramogų fanui! Ferrari ar Lamborghini? Miesto gatvėse ar lenktynių trasoje? Vilniuje ar Kaune? Vienas super automobilis ar du?  Vairuosi pats ar sedėsi šturmano vietoje? Renkiesi Tu! Šių ir kitų vairavimo pramogų ieškok mūsų svetainėje. 

Veiklų rūšys
Rasta: 11

Pasivažinėjimas sportiniu automobiliu ypatinga proga
Žinoma, pasivažinėjimas superautomobiliu tikrai yra puiki gimtadienio ar kita proga įteikiama dovana bet kuriam vyrui ar moteriai, kurie domisi, gal net svajoja apie nuosavą sportinį automobilį. Ferrari ar Lamborghini superautomobilį galėsite išbandyti miesto gatvėse, magistralėje ar Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje. Jei norite vienu kartu išbandyti abu sportinius automobilius, rinkitės važiavimą, kurio metu sėsite prie šių dviejų superautomobilių vairo ir galėsite juos palyginti, išsirinkdami savo favoritą. Jei Ferrari ir Lamborghini jau esate išbandę, rekomenduojame net 6 valandų vairavimo pamokas Porsche automobiliu su Robertu Kupčiku, kuris yra daugkartinis Lietuvos ir tarptautinių žiedinių lenktynių nugalėtojas bei prizininkas. Naujų įspūdžių suteiks ir pasivažinėjimas Formulės bolidu, kuris buvo pagamintas specialiai Formula Renault serijos lenktynėms. O dabar Jūs turėsite progą juo pasivažinėti!

Prabangaus automobilio nuoma vestuvėms
Pasivažinėjimas prabangiu automobiliu bus ne tik puiki gimtadienio dovana, bet gali pasitarnauti ir kai ieškote kabrioleto nuomos savo ar draugų vestuvėms. Atvykimas Ferrari ar Lamborghini superautomobiliu ne tik paliks gerą įspūdį šventės svečiams, bet ir patiems jaunavedžiams sukels gerų emocijų. Juk tokią dieną norisi pačių geriausių ir įsimintiniausių prisiminimų ir šiai progai suteikti dar daugiau žavesio tikrai gali pasivažinėjimas prabangiu automobiliu.

Kabrioleto nuoma, kai norisi pasileisti plaukus
Nebūtina laukti specialios progos. Sau ar artimajam pasivažinėjimą galingu Ferrari ar Lamborgini superautomobiliu (ir dar su atvertu stogu!) galite pa(si)dovanoti jau šiandien. Vasaros metu pasivažinėjimas kabrioletu yra ypač populiarus, nes karštą dieną važiuojant tokia galinga transporto priemone gali atgaivinti malonus vėjas. Pasirinkite karštą dieną ir leiskitės į kelią!

Šiek tiek daugiau apie superautomobilius
Jei sunku pasirinkti, kurį prabangų automobilį išbandyti, padėsime trumpai pristatydami automobilius pagal keletą kriterijų.
Ferrari
Maksimalus greitis (km/h) – 310
Įsibėgėjimas iki 100 km/h (s) – 3,9

Lamborghini
Maksimalus greitis (km/h) – 325
Įsibėgėjimas iki 100 km/h (s) – 3,7

Porsche
Maksimalus greitis (km/h) – 283
Įsibėgėjimas iki 100 km/h (s) – 4,8

Formulės bolidas
Maksimalus greitis (km/h) – 210


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2022-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje