Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Tapyba ant šilko Kaune (2 asm.)

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Tapyba ant šilko Kaune (2 asm.)

Kaunas
2 asm.

52,13 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
52,13 €
Tapybos ant šilko technologija atsirado Kinijoje, tačiau kaip ir kitos technologijos savo tradicijas pratęsė Japonijoje. Jų tapyba kupina spalvingumo, lengvumo ir laisvumo, tai savotiška meditacija, reikalaujanti laiko, nuoseklaus darbo ir ištvermės. Pamokoje sužinosite šios technologijos principus ir subtilybes, išbandysite tapybą ant šilko, o Jūsų sukurtas kūrinys dar ilgai džiugins Jus bei Jūsų artimuosius.

Apie dovaną

Vieta

Kaunas

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

1-1,5 valandos.

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Jums bus duotos visos priemonės ir medžiagos.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (2)

Greta

Esu labai patenkinta dovana - tapybos ant šilko pamoka. Viskas labai patiko. Sudomino, tad ateityje planuoju daugiau pasigilinti.
Na, o jei norite padaryti tobulą pamoką, tai galbūt vertėtų tokiais atvejais pasiūlyti kopijuoti konkrečius darbus/paveikslus, na, nebent kas nors ateitų su savo norais. Man iš pradžių buvo sunku sugalvoti, ko noriu ir pan., nors improvizacijos irgi šaunu.

isimylejusi silka Justina

kaip nuostabu kad gavau sia dovana. draugai tikrai mane pazysta. tiesei i desimtuka ir sielai atgaiva ir puikiausios dovanos. tai buvo tas pirmas kartas pries metus , o tapau ant silko iki dabar ir supratau kad tai toks uzsiemimas, kuris niekada nesibaigia ,nei is technologiju puses nei is fantaziju...

1
Parašykite atsiliepimą

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje