Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Skrydis oro balionu su „Oreivystės centro“ oreiviais

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Skrydis oro balionu su „Oreivystės centro“ oreiviais

Vilnius, Trakai, Ukmergė, Molėtai
1 asm.

99 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
99 €

Skrydis oro balionu - tai vienas puikiausių ir romantiškiausių nuotykių Jūsų gyvenime. Sunku nupasakoti tą nepaprastą jausmą ir tą nenugalimą gamtos jėgą, kuri priverčia žmones skristi. Miesto šurmulys, senamiesčio stogai, pažįstamos gatvės ir skverai Jums paliks nepamirštamų įspūdžių. O galbūt norite išvysti kvapą gniaužiančių gamtos vaizdų, beribius ežerynus, didingą ir legendomis apipintą Trakų pilį? Kviečiame skrydžiui kartu su „Oreivystės centro“ oreivių komanda - tai didžiausia ir seniausiai Lietuvoje veikianti oro balionų organizacija, įspūdžių mėgėjus skraidinanti jau daugiau nei 20 metų! Oreivių komanda Jums garantuoja neišdildomus prisiminimus ir aukščiausio lygio saugumą, o po skrydžio, smagių krikštynų apeigų metu, Jūs būsite dar ir oficialiai priimti į oreivių klubą!


Apie dovaną

Vieta

Vilnius, Trakai, Ukmergė, Molėtai

Apranga

Dėvėkite ilgas ir lengvas kelnes, marškinėlius ilgomis rankovėmis arba striukę. Turėkite pirštines.

Trukmė

1 valandos skrydis (3-4 valandos su pasiruošimu).

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo gegužės iki spalio mėnesio (sezono trukmė gali kisti). Pramoga labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta.

Kita informacija

Prieš pat skrydį ir skrydžio metu draudžiama rūkyti bei vartoti alkoholinius gėrimus. Keleivio svoris negali viršyti 100 kg. Skrydžiai vyksta 6 ir 16 vietų oro balionuose.Kiti pasiūlymai


Dovanų eksperto įspūdžiai

Vaida

Skrydis oro balionu buvo mano svajonė! Oro balionui atsiplėšus nuo žemės, pajutau, kad pagaliau svajonė pildoti, toks malonus jausmas užliejo kūną.

Miestas, skrendant kelių šimtų metrų aukštyje, atrodo visai kitaip, nei važinėjant jo galvėmis automobiliu: gražesnis, paslaptingesnis, mažesnis. Dairiausi aplinkui, ieškojau pažįstamų vietų, fiksavau skrydžio akimirkas! Tai nepaprastas jausmas!

Mums pasisekė, jog galime virš sostinės skraidyti oro balionu, tokios prabangos neturi nei viena mūsų kaimynė.


Kodėl verta išbandyti šią pramogą?

  • Laikas pildyti svajones
  • Įdomu pažinti oreivystės pasaulį: tradicijos, krikšto ceremonija
  • Geras jausmas - skristi virš kasdienybės ir siųsti linkėjimus ant žemės likusiems draugams

 

Klientų atsiliepimai (Jau išbandei? Pasidalink įspūdžiais!)

Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje