Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Legendinio Allen Carr seminaras „Lengvas būdas mesti rūkyti“

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Legendinio Allen Carr seminaras „Lengvas būdas mesti rūkyti“

Vilnius
1 asm.

129 € 177 € -27%

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
129 € -27%
177 €
Ar norite vėl džiaugtis gyvenimu be cigaretės? O gal Jūsų artimam žmogui vis nepavyksta mesti rūkyti? Padovanokite bene efektyviausio Allen Carr metodo seminarą, kuris GARANTUOJA metimą rūkyti! Išsilaisvinkite nuo cigarečių ir tapkite laimingu! Allen Carr Easyway siūlomas metodas iki šiol yra vienintelis, kuris suteikia galimybę atsikratyti poreikio bei noro rūkyti visam laikui, nereikalaudamas valios pastangų ir jėgų kovoti su savimi. Procesas yra lengvas dėl to, kad yra paprastas ir prieinamas visiems norintiems, įkvepiantis ir smagus. Naudojantis šiuo metodu, nekonfliktuojama nei su savimi, nei su aplinkiniais. Jei seksite instrukcijas, Jūs ne tik tapsite nerūkančiu, bet ir pastebėsite, kad metimo simptomai bus beveik nepastebimi ir neskausmingi. Ir, žinoma, svarbiausia - Jūs visai nepasiilgsite rūkymo!

Apie dovaną

Vieta

Vilnius

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

4-5 valandos.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Daugumai rūkančių pakanka tik vienos sesijos, kad taptų laimingais nerūkančiais, tačiau tam tikrais atvejais, reikalinga daugiau nei viena sesija. Esant poreikiui - papildomos dvi sesijos į kainą įskaičiuotos.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai

Klientų atsiliepimai (Jau išbandei? Pasidalink įspūdžiais!)

Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje