skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Dažasvydžio klubas „Omega Extreme“

Dažasvydžio klubas „Omega Extreme“- vienas seniausių dažasvydžio sporto klubų Lietuvoje. Tai daug patirties turinti organizacija, kuri užtikrina linksmas ir platų asortimentą turinčias pramogas. Čia galite atrasti net tris skirtingas dažasvydžio kryptis: sportinį, taktinį ir pramoginį. Pramogauti galima bet kokio sezono ar paros metu. Taip pat klube yra laukiami visi, ir vaikai, ir suaugę. Saugumu ir smagiai praleistu laiku pasirūpins patyrę instruktoriai. Laukiantiems ir stebintiems ar per žaidimą pavargusiems yra įrengtos poilsio zonos. Žaidimas kupinas azarto ir gerų emocijų. Labai svarbus pastabumas, geri komandiniai įgūdžiai, aštri reakcija bei didelis kiekis energijos. Nebus kada nuobodžiauti, nes kiekviena komanda sieks išplėšti pergalę. Pirmyn į nuotykius kartu su dažasvydžio klubu „Omega Extreme“!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?