Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Šratasvydžio žaidimas klube „Saudom.lt“

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Šratasvydžio žaidimas klube „Saudom.lt“

Kaunas
6 asm.

104 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
104 €
Šratasvydis (airsoftas) yra profesionaliausias karinis žaidimas, nes jame yra vykdomos realios karinės misijos, pasitelkiant tikrą karinę ekipuotę, taktiką ir realių ginklų kopijas, šaudančias plastmasiniais šratukais. Šiame žaidime labai svarbu yra tarpusavio pasitikėjimas, nes pašautas žaidėjas turi tai pripažinti pats. Sukčiavimas yra griežtai netoleruojamas ir teisėjui pastebėjus nesąžiningą žaidėją jis yra griežtai baudžiamas. Todėl tai gera vieta išbandyti savo draugus ir kolegas. Tad suburkite 6 asmenų grupę ir leiskitės į žaismingai tikrovišką šratasvydžio mūšį!

Apie dovaną

Vieta

Kaunas

Apranga

Visa reikiama apranga bus duota.

Trukmė

3-4 valandos.

Dalyviai

6 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Šį žaidimą gali žaisti ne jaunesni nei 16 metų žaidėjai  (16-18 metų žaidėjai turi turėti raštišką tėvų leidimą).

Šratasvydis yra saugesnis už dažasvydį, nes: nereikia apsauginės kaukės, o užtenka akinių, nuo šratuko smūgio nelieka tokios didelės mėlynės kaip dažasvydžio metu.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (7)

Filipinų siaubas

Labai patiko pakariaut. Linksmai praleidom savaitgali, butinai dar kada sudalyvausim :))

Afganų klajūnas

Ispuole mums musio diena lietinga - visa laika kol begiojom, liko jaip is kibiro :) galima sakyti - nelabai nusiseke. taciau taip rodesi tik tol, kol pradejom begti, gave i rankas po ,,kalasha" , ,,emke" ar net kulkosvaidi. zaidimas tikrai palieka ispudi, isties vertas demesio :) . jei tik dar pasitaikys proga, butinai reisk dar syki ,,sumesti" shi ,,cs'a " ;)

Sakalas

Super pojūčiai ir super geras laikas. Adrenalinas ir azartas buvo pasiekęs aukščiausią tašką :) Būtinai kada pakartosim!

Linksmasis Džo

Džiaugiuosi, kad yra galimybė išbandyti save ir draugus kovos lauke. Tikroviškos ginklų kopijos suteikia mūšiuj daug įspūdžių ir adrenalino. Norisi kuo greičiau pakartoti mūšį...

Forto imperatorius

Tai geriausia pramoga kokioje esu buves.Smagu sauditis su savo kolektyvu.Ruosiuosi varyti dar karta i draugus pasaudyti.Siulau apsilankyti kraujo broliose,nes tokios pramogos nerialios daugiau niekur nera.

1 2
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje