skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Armijai ir Civiliams

Militaristinė parduotuvė „Armijai ir Civiliams“ jau daugiau nei 20 metų siūlo kokybiškas prekes ir importuoja į Lietuvą profesionalią įrangą bei patikimus prekės ženklus. Karinė apranga, batai, ekipuotė, žibintuvėliai, žiūronai, indai, kuprinės, įvairūs įrankiai ir turistinis inventorius - visa tai ir dar daugiau rasite „Armijai ir Civiliams“ parduotuvėse visoje Lietuvoje. Su „Armijai ir Civiliams“ dovanų čekiu galėsite apsipirkti parduotuvėse Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje. Padovanokite šį dovanų čekį, kuris leis mėgautis įdomiomis patirtimis turistaujant ar pramogaujant gamtoje.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?