Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Viešbutis - restoranas „Grafas Zubovas“

Viešbutis - restoranas „Grafas Zubovas“ yra įsikūręs restauruotame XIX amžiaus Grafo Zubovo dvare, Šiaulių rajone. Rekonstruojant buvo išsaugotas pastato autentiškumas, todėl ši vieta atskleidžia dalelę tų laikų istorijos. Viešbutis taip pat yra įtrauktas į saugomų paveldo objektų sąrašą. Tai puiki vieta pailsėti ramioje aplinkoje ir skaniai pavalgyti. Čia verta paragauti gardžių, europietiškos virtuvės patiekalų, kurie nustebins kiekvieną gurmaną. O pro langus atsiveria gražūs vaizdai- įspūdingas grafo pasodintas parkas ir ąžuolų alėja, kuri veda prie Bubių piliakalnio ir Šiaulių jūros. Elegantiška atmosfera, malonus ir kokybiškas aptarnavimas bei smagios SPA pramogos sukels daug gerų emocijų.
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?