skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Viešbutis „Medūza“

Pailsėti nuo kasdienės rutinos, pamatyti jūrą, kopas ir išgirsti pušyno ošimą galite viešbutyje „Medūza“. Jis yra įsikūręs viename iš gražiausių Lietuvos kurortų- Palangoje. Labai arti nuo jūros, už 150 metrų, esantis viešbutis sukurs pačią maloniausią atmosferą visos viešnagės metu. Čia kiekvieno poilsiautojo lauks liuks klasės kambarys, gausūs pusryčiai, gardi dviejų patiekalų vakarienė, apsilankymas pirčių ir baseinų komplekse. Restorano šefas pradžiugins skaniais itališkos virtuvės patiekalais, o esant poreikiui maistą personalas gali pristatyti į kambarius ar viešbučio terasas. Pirčių kompleksą sudaro turkiška, aromatinė-garinė ir suomiška pirtys, kuriose malonu po plaukiojimo pakaitinti kūną. Pasiūlymų metu ne tik gerai pailsėsite, bet ir galėsite pasigrožėti saulėtekiu ar saulėlydžiu. Šie nuostabūs vaizdai pakeri, stebint kylančią ar besileidžiančią, saulę, iš „Medūzos“ viešbučio.
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje