Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Mabre“ ir „Steakhouse Hazienda“

„Mabre Residence Hotel“- tai keturių žvaigždučių, XVI amžiaus pastatas su uždaru kiemeliu. Viešbutis puikiai restauruotas ir pasižymi akį traukiančia architektūra, jaukia bei gražia aplinka. Jis yra įsikūręs Lietuvos sostinėje Vilniuje, visai netoli Šv. Onos bažnyčios. Tai puiki vieta gerai pailsėti, paragauti gardžių patiekalų ir pasigrožėti įspūdingu statiniu bei jį supančia malonia atmosfera. Kiekvieną apsilankiusįjį nustebins „Steakhouse Hazienda“ restoranas. Čia galėsite paragauti vienų skaniausių kepsnių mieste! Skamba tikrai viliojančiai, ar ne? Nauji skoniai, malonūs potyriai ir solidi aplinka laukia visų gurmanų. Apsilaižysite pirštus išbandę delikatesinės jautienos patiekalus- karpačio, legendinį didkepsnį ir daug kitų. Jaukus viešbutis „Mabre“, gardus maistas ir smagiai praleistas laikas, Jums ir Jūsų artimajam bus neįkainojamas.
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?