skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Viešbutis „Grand Baltic Dunes“

Palangoje, prie pat žymiojo Palangos tilto įsikūręs viešbutis „Grand Baltic Dunes“ kviečia pasilepinti maloniu poilsiu ir pajūrio kurorto pramogomis patogiai. Jaukus viešbutis, patogūs apartamentai, malonus aptarnavimas ir pagrindinė miesto J. Basanavičiaus gatvė prie pat jūsų. Viską ko jums reikės lengvai pasieksite pėsčiomis, o vakarais galėsite mėgautis saulėlydžiu prie pajūryje. Viešbutis duris atvėrė 2016 metais ir nuo to laiko stengiasi pasirūpinti patogiu ir komfortišku kiekvieno kliento poilsiu. „Grand Baltic Dunes“ - erdvė, komfortas, gamta ir miesto šurmulys, kuris leidžia mėgautis harmonija ir poilsiu.
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?