-28 % pramogoms „Vichy“ vandens parke
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Vero cafe“

„Vero cafe“- ta vieta, kurioje dirba profesionalūs baristos ir geba paruošti labai skanius gėrimus, o maloni atmosfera sukuria pačias geriausias emocijas. Labai didelis dėmesys yra skiriamas kavos kokybei. Kruopščiai atrinkti ingredientai, greitas ir nepriekaištingas paruošimas ir jauki aplinka,viskas ir dar daugiau, Jūsų laukia čia. Turbūt kiekvieno rytas nebus pakankamai geras, jei jis neprasidės nuo gardžios kavos puodelio. Kavinėse esančiose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje galite ne tik išgerti puodelį kavos, bet ir išmokti pasigaminti patys. Kartu su „Vero cafe“ komanda ne tik paruošite skaniausią karštą gėrimą, bet ir sužinosite daugiau apie kavos auginimą, rūšis, paruošimo būdus. Valandos praleidimas baristos vietoje ir išmokimas kavos ruošimo gudrybių bus išties smagi patirtis. Tegul kava būna dar skanesnė, o nuotaika dar geresnė!
Veiklų rūšys
Rasta:

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?