Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Vandens parkas „Vichy“

Vichy vandens parkas - tai puiki proga mėgautis šiluma ir vasariškomis pramogomis ištisus metus! Net 9 nusileidimo takeliai, bangų baseinas, sūkurinės vonios, vandens baras, net dvi pirčių zonos ir ledo kambarys - visu tuo galėsite mėgautis šiame, didžiausiame Lietuvoje, akvaparke. Vichy vandens parke vasariškomis pramogomis galės mėgautis tiek mažieji nuotykių ieškotojai, tiek suaugę. Mėgaukitės tropine atmosfera kada tik panorėsite!
Veiklų rūšys
Rasta:
Vichy vandens parkas Vilniuje ne tik didžiausias Lietuvoje, o ir vienas moderniausių Baltijos šalyse. Jau ne vienerius metus egzotiškųjų Polinezijos salų įkvėpta Vichy parko atmosfera įtraukia norinčius atsipalaiduoti, žaisti, švęsti ir patirti naujų, ekstremalių įspūdžių. Visai šeimai pritaikytos vandens pramogos, įspūdingi atrakcionai, pirčių kompleksai, SPA procedūros ir dar daugiau – čia atitrūksite nuo kasdienybės ir mėgausitės vasariškais pojūčiais.

Vandens pramogos ir suaugusiems, ir vaikams

Baseinas su baru vandenyje, keturios skirtingo koncepto sūkurinės vonios padės atsipalaiduoti ir mėgautis maloniais vandens prisilietimais. Leisdamiesi 137 metrų „Kanojų upe“ turėsite progą praplaukti banginio ir orkos žiotimis, o patekę į 280 kv. m. „Delfinų jūrą“ – nardyti po 1,5 m. aukščio bangas.

Specialiai mažiesiems lankytojams įkurta „Žaidimų sala“ su 8 skirtingo aukščio platformomis, tuneliais, čiuožyklomis.

9 vandens atrakcionai ir nusileidimo takeliai sužavės mėgstančius ekstremalius iššūkius. Čia galėsite išbandyti savo drąsą leisdamiesi vingiuotais, paslaptingais ir nepamirštamais, iki 162 metrų ilgio siekiančiais, atrakcionais. Populiarusis „Maorių klyksmas“ leis patirti nesvarumo būseną, o „Fidžio viesulo“ ir „Morėjos vulkano“ veržli srovė leis pasiekti 60 km/val ir dar didesnį nusileidimo greitį.

Pirtys ir SPA

Vichy akvaparkas išsiskiria pirčių įvairove. „Lava“ pirčių zonoje galėsite išbandyti net 5 polinezietišką klimatą atkartojančias pirtis ir pajusti žiemos alsavimą „Aoraki sniego“ kambaryje. „Bora Bora“ pirčių zonoje jus pasitiks trys turkiškos pirtys, rusiška pirtis, sauna bei jauki sūkurinė vonia.

Visiems lankytojams prieinamoje Atviroje pirčių zonoje atrasite turkišką ir rusišką garinę pirtis, o iš šalia esančios sūkurinės vonios galėsite stebėti besileidžiančius nuo ekstremalių atrakcionų.

Vichy vandens parke taip pat įsikūręs „Turkiškas Hamamas“, kur atliekami nugaros, kaklo, veido ir viso kūno masažai su aliejumi, putų masažai, odos šveitimai. Grožio ir procedūrų centre „VivaSpa“ vandens parko lankytojai kviečiami išbandyti aromaterapinius, klasikinius masažus, odos šveitimo, haloterapijos, Kangalo žuvelių procedūras, SPA kapsules ir daugiau.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?