-28 % pramogoms „Vichy“ vandens parke
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Tinggly.com

Tinggly.com siūlo nepamirštamus įspūdžius ir nuotykius visame pasaulyje! Dovanų dėžutė viena, o čia telpa daugiau nei 350 pramogų iš daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. Povandeninis pasimatymas su rykliais Naujojoje Zelandijoje, turas NASA centre, šuolis su virve virš kanjono Meksikoje - tai tik nedidelė dalis to, ką siūlo patirti Tinggly komanda. Čia rasite gurmaniškas, ekstremalias, autentiška kultūra alsuojančias, atpalaiduojančias patirtis, iš kurių kažką naujo išsirinks net ir itin patyręs keliautojas. Mažiau dulkančių spintose daiktų, daugiau nepamirštamų nuotykių!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?